League of Legends – Sylas, Wyzwolony z Kajdan nowym bohaterem

League of Legend Sylas
Splash art nowej postaci.

Riot Games na swojej stronie zapowiedziało nowego bohatera League of Legends. Będzie to Sylas, Wyzwolony z Kajdan, którego superumiejętność pozwoli kraść superumiejętności innych bohaterów.

W League of Legend pojawi się nowy bohater. Jest to o tyle ciekawe, że gracze w całym 2018 r. doczekali się premiery 3 nowych postaci i to w dużych odstępach czasowych. Tym razem w nieco ponad miesiąc po premierze postaci Neeko doczekamy się kolejnego bohatera, który zasili szeregi herosów na m.in. Summoner’s Rift. Tematem dzisiejszego newsa jest Sylas, Wyzwolony z Kajdan. Będzie on posiadał dość standardowy zestaw umiejętności z jednym, zaskakującym wyjątkiem. Będzie mógł… ukraść dowolną superumiejętność przeciwnika. Zacznijmy jednak od podstaw.

League of Legend Sylas
Kolaż przygotowany przez twórców.

Postać zadebiutuje 23 stycznia na oficjalnych serwerach (na PBE jest już dostępny). Będzie to bohater walczący w zwarciu. Jego umiejętności przedstawiają się następująco:

  • Umiejętność pasywna – Petrucytowa Eksplozja – po użyciu każdego czaru następy atak Sylasa zada obrażenia obszarowe;
  • Q – Smagnięcie Łańcuchami – Sylas wymachuje łańcuchami i uderza nimi o ziemię przed siebie zadając obrażenia wrogom i spowalniając ich. Obszar, w którym łańcuchy się zbiegły po chwili wybucha zadając kolejne obrażenia i spowalniając o większą wartość (coś jak Q Poppy, tylko z większym zasięgiem);
  • W – Królobójca – Rzuca się na wroga zadając mu obrażenia i lecząc się. Jeśli przeciwnik ma mało zdrowia obrażenia są większe. Jeśli to Sylas ma mało zdrowia, zwiększeniu ulega leczenie;
  • E – Ucieczka/Uprowadzenie – wykonuje doskok do przodu zyskując tarczę. Po chwili może użyć umiejętności ponownie, aby przyciągnąć się łańcuchami do pierwszego trafionego przeciwnika;
  • R – Przejęcie – Sylas używa umiejętności na swoim przeciwniku, a chwilę potem może użyć jego superumiejętności jako swojej własnej. Przeciwnik nadal może używać swojej superumiejętności, a Sylas przez pewien czas nie będzie mógł ponownie aktywować swojego R na danym wrogu.

Poniżej znajdziecie także zapowiedź bohatera, którą twórcy wypuścili z okazji zapowiedzenia Sylasa.

Jak podoba Wam się Sylas? Uważacie, że to ciekawy zestaw umiejętności, czy też może kit, który potencjalnie popsuje rozgrywkę w Lidze Legend? Dajcie nam znać w komentarzach.

Resident Evil 2 – wersja demo tuż-tuż

Resident Evil 2 – wersja demo tuż-tuż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here