Jeden z najstraszniejszych horrorów będzie rozdawany za darmo na EGS

Amnesia

Amnesia: The Dark Descent: już za kilka dni zostanie udostępniona za darmo na Epic Games Store. Poza horrorem gracze dostaną także przypominającą Dont Starve grę Crashlands.

Epic nie przestaje rozdawać darmowych gier. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 23 kwietnia. W jej ramach możemy dostać strategiczną grę fantazy For The Kings. Co czeka nasze biblioteki już niedługo? 30 kwietnia do promocji dołączą dwie kolejne gry. Pierwszą z nich będzie jeden z najlepszych horrorów studia Insomniac Games, a drugi to RPG z elementami survivalu.

Bez wątpienia głównym daniem dla wielu graczy będzie Amnesia: The Dark Descent. Jest to pierwszoosobowa gra, w której wcielamy się w mężczyznę, który budzi się ze snu z amnezją a chwilę potem znajduje listy, które sam dla siebie zostawił. Podążając za śladami swojej przeszłości odkrywa kolejne tajemnice zamczyska, w którym się znajduje. Gra uważana jest za jeden z najstraszniejszych horrorów, jakie powstały. Bohater jest w niej bezbronny, może jedynie uciekać, chować się i zmylać przeciwników. Do tego poza punktami życia określają go także statystyki zdrowia psychicznego.

Druga gra to Crashlands. Wcielamy się w niej w gwiezdną kurier, która rozbija się na nieznanej planecie i musi przeżyć walcząc z okoliczną fauną, oswajając potwory i kooperując z przyjaznymi kosmitami. W warstwie wizualnej i animacyjnej gra jest bardzo podobna do Dont Starve.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień legendarny horror i spróbować, czy dacie radę go ograć nocą? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok