Huragan Runaana aktywowane przez Q Ezreala?

W League of Legends często zdarzają się bugi. Spowodowane jest to bardzo długim kodem źródłowym, w którym zawarte są wszystkie umiejętności każdego bohatera, wliczając w to interakcje z innymi elementami rozgrywki. Do tego dochodzą przedmioty oraz czary przywoływacza. Pytanie, czy aktywowanie się Huraganu po użyciu Q przez Ezreala to bug czy celowa zmiana.

Ezreal to drugi zaraz po Miss Fortune najczęściej wybierany strzelec na dolną aleję. Swoją wybieralność zawdzięcza wysokim obrażeniom połączonym z dużą mobilnością. Nawet na scenie e-sportowej Poszukiwacz Przygód odgrywa ważną rolę. Pewien Youtuber, który słynie z testowania przeróżnych synergii w League of Legends – Vandiril pokazał, że Mistyczny Strzał, czyli Q Ezreala aktywuje pasywną zdolność Huraganu Runaana. Chodzi oczywiście o dodatkowe strzały w pobliskie cele. Efekty można zobaczyć w poniższym filmie:

Oprócz samego Ezreala, Vandiril przetestował również Miss Fortune, której umiejętność na Q nakłada efekty przy trafieniu. Item zachował się dokładnie tak samo jak w pierwszym przypadku, czyli zaatakował kukły w okolicy. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na mechanikę trafień krytycznych, na które to przedmiot daje 25% szans. Z tego co zauważył Youtuber, następny atak Runaana będzie krytyczny, jeżeli poprzedni atak taki był.

A Wy co myślicie o tej zmianie. Bug czy celowy zabieg? Dajcie znać o tym co sądzicie w sekcji komentarzy.

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra

Krótki poradnik nowego gracza – Legends of Runeterra