Cisza w mieście Zombie – nowa karcianka od Muduko

Cisza w mieście Zombie
źródło: materiały prasowe

Po niespełna miesiącu od wybuchu epidemii miasto zostało opanowane przez Zombie. Szanse na pokonanie wirusa maleją z dnia na dzień. Na ulicach jednak ciągle znajdują się ocalali, których możemy uratować. Przywołujemy ich do swojego schronu i odpieramy ataki Zombie, aby przeżyć. 

Muduko ogłosiło datę premiery swojej nowej karcianki. Cisza w mieście Zombie ukaże się 18 września tego roku. Jest to dynamiczna gra, w której wcielimy się w dowódców schronów. Musimy przywoływać ocalałych, ale również stawiać bariery oraz walczyć z atakującymi Zombie. 

Cel gry

Zadaniem każdego z nas jest ochrona siebie przed niebezpieczeństwem ze strony Zombie oraz uratowanie jak największej liczby ocalałych przez ściągnięcie ich do naszych schronów. Musimy jednak uważać, bo w pobliżu powstały także inne schrony, którym nie możemy ufać.  Nie zawahają się bowiem  pokrzyżować naszych planów w celu zapewnienia przetrwania swoim własnym mieszkańcom.

Cisza w mieście Zombie swoją premierę będzie miało za kilka dni, ale już dzisiaj można kupić grę za niecałe 50 zł w przedsprzedaży. Karcianka przeznaczona jest dla 2-6 osób powyżej 10 roku życia.

 

5 najlepszych gier kieszonkowych do zabrania na wycieczkę

5 najlepszych gier kieszonkowych do zabrania na wycieczkę