Smolik i Kev Fox w Poznaniu zagrali w sobotę 24 listopada w Tamie. Był to niesamowity koncert tego fascynującego duetu.
Zdjęcia wykonała Beata Wencławek – BW Pictures
Smolik i Kev Fox
W październiku 2015 roku, nakładem wytwórni Kayax, ukazało się pierwsze wydawnictwo duetu – Smolik / Kev Fox. Po trzech latach uzyskało ono status platynowej płyty. W 2016 roku natomiast panowie Smolik i Fox otrzymali za nią Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika i Alternatywa. Wiosną 2017 roku mogliśmy posłuchać nowego singla, Queen of Hearts, który zapowiadał długogrający krążek. We wrześniu 2018 roku panowie zaprezentowali kolejny singiel – On The Quiet.
Koncerty – The Queen Of Hearts EP Tour
Smolik i Kev Fox urodzili się po to, żeby grać. Ich wspólne występy na scenie są niesamowite, dlatego jeśli macie okazję, idźcie ich posłuchać w grudniu. Koncerty odbędą się jeszcze w trzech miastach w ostatnim miesiącu 2018 roku:
- 1.12 Warszawa
- 8.12 Kraków
- 9.12 Katowice















![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)