“Zabójczy rejs” już wkrótce na platformie Netflix

sandler
fot. Netflix Polska

Adam Sandler i Jennifer Aniston wracają w nowej komedii Netflixa pt. Zabójczy rejs. Aktorzy odegrają małżeństwo, które wybierze się w podróż po Europie. Jakie przygody ich spotkają? Przekonajcie się sami.

Nowojorski policjant Nick Spitz (Adam Sandler), po 15 latach małżeństwa zabiera swoją żonę Audrey (Jennifer Aniston) w podróż poślubną do Europy. W samolocie Audrey przypadkowo poznaje tajemniczego mężczyznę, który jak się okaże będzie sprawcą ich kłopotów.

biznesman
fot. Netflix Polska

Małżeństwo otrzyma od niego zaproszenie na rejs luksusowym jachtem, który należy do miliardera Malcolma Quince’a. Po pewnym czasie wymarzona podróż przerodzi się jednak w szereg niespodziewanych wydarzeń. Jednym z nich będzie śmierć właściciela jachtu na którym przebywają. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to właśnie Audrey i Nick staną się głównymi podejrzanymi w tej sprawie. W obliczu tak tragicznego wydarzenia małżeństwo postanowi rozwiązać tą zagadkę na własną rękę i udowodnić swoją niewinność. Na drodze stanie im jednak inspektor Laurent Delacroix. W jego rolę wcieli się komediowy, francuski aktor Dany Boon, znany m.in. z takich francuskich komedii jak Wyszłam za mąż zaraz wracam, Przychodzi facet do lekarza czy Jeszcze dalej niż północ.

laurent
fot. Netflix Polska

Kogo zobaczymy na ekranie oprócz Adama i Jennifer?

W Zabójczym rejsie reżyserii Kyle’a Newachecka, oprócz wymienionej Jennifer Aniston i Adama Sandlera, zobaczymy też plejadę zagranicznych gwiazd. Będą to m.in. Luke Evans (znany z Pięknej i bestii, Dziewczyny z pociągu), Gemma Arterton (Książę Persji, Starcie tytanów), Luis Gerardo Mendez (Droga na Marsa) oraz Terence Stamp (Gwiezdne Wojny I, Osobliwy dom Pani Peregrine, Władcy umysłów). Warto wspomnieć, że dla Adama Sandlera i Jennifer Aniston jest to już drugi film, w którym zagrają małżeństwo. Duet spotkał się już osiem lat temu na planie komedii romantycznej – Żona na niby.

obsada
fot. Netflix Polska

Jak zakończy się Zabójczy rejs i śledztwo Audrey oraz Nicka, dowiecie się już 14 czerwca 2019 roku na platformie Netflix.

The Last Summer – film z K.J. Apą już wkrótce w Netflix!