Ukryte talenty gwiazd filmowych

Tom Cruise
fot. bankrate.com

Znakomici aktorzy, znamy ich tylko z ekranu, jednak każdy ma swoje pasje, które niekoniecznie musi wiązać się z występami na ekranach filmowych. Aktorzy często posiadają talenty taneczne, wokalne, którymi mogą popisać się na planie filmowym. Jednak mają również inne zainteresowania. Co jeszcze ich wyróżnia?

Spośród wybranych gwiazd talentem, który przeważa jest przede wszystkim gra na różnych instrumentach

Woody Allen

 

Woody Allen jest jednym z najoryginalniejszych artystów współczesnego kina. Karierę swoją zaczynał od pisania tekstów dla programu Your Show of Shows. Oprócz tworzenia filmów i sztuk teatralnych Woody Allen zajmuje się pisaniem książek, które dostępne są także na polskim rynku. Poza tym jest również uzdolnionym muzykiem. Od wielu lat grywa na klarnecie w nowojorskim jazz klubie, a także gra z New Orleans Jazz Band.

 

Kristen Stewart

 

Tę aktorkę kojarzymy najbardziej z filmu Zmierzch opartym na powieści Stephenie Meyer, bestsellerowym romansie między wampirem a człowiekiem. Każda filmowa adaptacja sagi Zmierzch przyniosła aktorce podczas festiwali liczne nagrody. Kristen od zawsze interesowała się żonglerką. Tym talentem popisała się w jednym z telewizyjnych show – George Lopez Show.

 

Bruce Willis

 

Znany z filmów takich jak Piąty element czy Szósty zmysł. W 1991 roku wspólnie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Sylvestrem Stallonem otworzył sieć restauracji pod nazwą Planet Hollywood, które cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Aktor robi również karierę jako muzyk – gra na harmonijce. Jego pierwszą pracą w przemyśle rozrywkowym była gra na tym instrumencie w zespole R&B Loose and Goose

 

Steve Martin

 

Aktor ten wcześnie zaczął swoją karierę. Jego talent do rozbawiania widzów sprawił, iż artysta w szybkim czasie stał się jednym z najpopularniejszych komików amerykańskich. Nie tylko wcielał się w bohaterów komediowych. Ma na swoim koncie kilka bardzo udanych kreacji dramatycznych, np. Wielki kanion czy Cudotwórca. Martin jest również utalentowanym autorem sztuk teatralnych, kolekcjonerem sztuki i muzykiem. Jest profesjonalistą w grze na bandżo. Cieszy się licznymi występami z różnych okazji.

 

Tom Cruise, Will Smith

Obaj są pasjonatami szermierki, jednak poza tym są to dwie zupełnie inne osobowości.

Tom Cruise jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych aktorów Hollywood. Od wielu lat jego nazwisko pojawia się w rankingach na najprzystojniejszych, najlepiej ubranych i najbardziej lubianych gwiazd kina. W 2006 roku magazyn Forbes wybrał go najbardziej wpływowym człowiekiem show biznesu. Znamy go między innymi z filmów Ostatni samuraj, Wojna światów. Szermierka jest tym, co najbardziej kocha w Hollywood.

 

Amerykański aktor, a także producent filmowy. Był dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, a także czterokrotnie do Złotych Globów. Zdobył ponadto kilka statuetek Grammy oraz dwie Złote Maliny. W 1990 roku zaczął występować w serialu telewizyjnym Bajer z Bel-Air, dzięki czemu jego popularność gwałtownie wzrosła. Will jest jedynym aktorem w historii, którego osiem kolejnych obrazów zarobiło ponad 100 milionów dolarów i zadebiutowało na szczycie box office’u w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz najlepsze filmy z Willem Smithem!

 

Colin Farrell

https://www.instagram.com/p/Bngig4Zlmb9/

Jednym z mniej znanych talentów Farrella jest taniec. Przez rok był źródłem jego utrzymania. Bardzo dobrze odnalazł się w stylu westernowym. Następnie wyjechał do Australii i został aktorem. Po raz pierwszy pojawił się na srebrnym ekranie w serialu BBC Ballykissangel. W 2000 roku zdobył opinię jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia oraz nagrodę krytyków filmowych w Bostonie i Londynie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o