Tommy Wiseau („The Room”) zaskakuje w roli Jokera

The Room

Tommy Wiseau jako Joker? Niemożliwe? A jednak! Na kanale The Nerdist pojawiło się imitujące casting nagranie, na którym gwiazda The Room czyta kilka klasycznych kwestii Jokera znanych z filmów o Batmanie, zarówno w reżyserii Tima Burtona z 1989 roku, jak i kultowego Mrocznego Rycerza autorstwa Christophera Nolana (2008).

Klip ma prawie trzy minuty. W rolę partnerującego słynnemu złoczyńcy Batmana wcielił się Greg Sestero, przyjaciel Wiseau, znany szerszej publiczności przede wszystkim z występu w The Room. Wiseau pojawia się w kostiumie kojarzonym z Ledgerowskim Jokerem.

Cała akcja ma na celu promocję nowego wydania The Room na Blu-Rayu, które w Stanach Zjednoczonych ukazało się już dzisiaj.

Wiseau i Sestero wystąpią razem w filmie Best F(r)iends – ma to być czarna komedia o przedsiębiorcy pogrzebowym i włóczędze, którzy zostają przyjaciółmi. Projekt wyreżyseruje Justin MacGregor, a scenariusz napisał sam Greg Sestero. Przypominamy, że o Wiseau zrobiło się ostatnio bardzo głośno z powodu premiery The Disaster Artist.

Poniżej możecie zobaczyć, o co tyle zamieszania i przekonać się na własne oczy, czy aktor nadawałby się do roli słynnego Księcia Zbrodni.

 

Oscary 2018 – kilka słów o najważniejszej filmowej imprezie roku