Szkoła dla elity – sezon 4. potwierdzony!

Szkoła dla elity
fot. YouTube

Powrót jednego z największych serialowych hiszpańskojęzycznych hitów Netflixa potwierdzony! Szkoła dla elity wraca na ekrany, jednak nie w takim samym składzie.

Na tę wiadomość czekali fani z całego świata. Po marcowym, trzecim sezonie serialu Szkoła dla elity wyglądało na to, że trzeba będzie pożegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Główny wątek, wokół którego toczyła się fabuła serialu, został rozwiązany. Uczniowie elitarnej szkoły ukończyli ją i wybrali się na studia w różne rejony świata. Wszystko wskazywało więc na to, że twórcy nie zdecydują się na kontynuację.

Kończąc ten serial czuło się, jak twórcy żegnają się z widzami i poszczególnymi postaciami.

Jednak nic bardziej mylnego! Parę dni temu twórcy oraz aktorzy oficjalnie potwierdzili powrót na plan. Zobaczcie sami:

Bez wątpienia to wspaniała wiadomość dla fanów, chociaż nie każda postać z pierwotnej obsady wróci. Żegnamy więc następujących bohaterów: Nadia (Mina El Hammani), Lu (Danna Paola), Carla (Ester Expósito), Polo (Álvaro Rico) oraz Valerio (Jorge López).

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery kolejnego sezonu.

Szkoła dla elity – o czym jest?

Fabuła serialu rozgrywa się w Las Encinas, czyli w najlepszej oraz najbardziej elitarnej prywatnej szkole w Hiszpanii. To tam wpływowi oraz bogaci obywatele wysyłają swoje dzieci. W pierwszym sezonie decyzją lokalnych władz zostają przyznane stypendia trzem ubogim uczniom, których szkoła została zniszczona w skutek trzęsienia ziemi. Na ekranie widzimy konflikt pomiędzy dwoma klasami, jednak najważniejszym wątkiem jest zabójstwo jednej z uczennic na szkolnej imprezie. Wszystko wskazuje więc na to, że zabójca musiał być z bliskiego otoczenia dziewczyny oraz szkoły. W całą sprawę zostaje zaangażowana nie tylko policja, ale i uczniowie, rodzice oraz najbliżsi ofiary.

Szkoła dla elity tuż po swojej premierze (październik 2018 r.) okrzyknięto wielkim hitem wśród produkcji “teen drama” na platformie Netflix. Warto się z nim zapoznać, ponieważ ogląda się go sprawnie i szybko. A co najważniejsze, wciąga widza od pierwszych odcinków!