Szkoła dla elity powraca z drugim sezonem!

Hiszpański serial Netflixa, Szkoła dla elity, powraca na ekrany! Już 6 września będziemy mogli śledzić dalsze losy uczniów ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły. Zobaczymy kolejne dramaty oraz mroczne tajemnice w związku z nieoczekiwaną śmiercią Mariny.

Na ekranie zobaczymy oczywiście bohaterów pierwszego sezonu

Godne uwagi jest to, że w zwiastunie drugiego sezonu Szkoła dla elity oprócz dobrze znanych nam bohaterów widzimy również trzy nowe twarze. Nowi bohaterowie będą się nazywać: Cayetana, Valerio oraz Rebeca. Ich przedstawieniu towarzyszy mroczna, intrygująca muzyka, dlatego bez wątpienia namieszają w tym sezonie. Istotnie, możemy im się dokładnie przyjrzeć na następującej zapowiedzi.

Główne rolę nadal odgrywać będą Álvaro Rico, Itzan Escamilla, Ester Expósito, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Mina El Hammani, Danna Paola oraz gwiazdy głośnego serialu Dom z papieru: Miguel Herrán i Jaime Lorente.

Szkoła dla elity
fot. YouTube

Szkoła dla elity to drugi hiszpański serial Netflixa

Po ogromnym sukcesie Domu z papieru Netflix postawił na kolejną hiszpańskojęzyczną produkcję. Szkoła dla elity miała być zaadresowana przede wszystkim do nastoletnich odbiorców. Fabuła odgrywa się w Las Encinas, czyli w najlepszej oraz najbardziej elitarnej prywatnej szkole w Hiszpanii. To tam wpływowi oraz bogaci obywatele wysyłają swoje dzieci. Jednak w pierwszym sezonie została ukazana decyzja lokalnych władz o przyznaniu stypendiów trzem ubogim uczniom, których szkoła została zniszczona w skutek trzęsienia ziemi. W serialu bezsprzecznie widać granice dzielące dwa światy – bogaczy oraz biedaków. Wiele kwestii jest sporna przez w związku z czym powstaje konflikt pomiędzy uczniami.

Szkoła dla elity pokazuje długi proces, który kończy się nieumyślną śmiercią Mariny

Pierwszy sezon kończy się w momencie zabójstwa córki bogatej oraz wpływowej rodziny. Wszyscy przeżywają ten dramat. Jednak niewątpliwie morderca jest jednym z nich. Reasumując, najważniejsze kwestie do wyjaśnienia to: co doprowadziło do śmierci dziewczyny? 

Trzeci sezon pokaże nam dalsze losy uczniów i ich powrót do normalności. Prawdopodobnie nie będzie on prosty.