Syn Ameryki | adaptacja Broadwayoskiej sztuki niedługo na Netflixie

Syn Ameryki
fot. YouTube

Netflix wypuścił zwiastun swojej najnowszej produkcji z Kerry Washington w roli głównej. O czym więc będzie miniserial Syn Ameryki?

Historia przedstawiona w serialu Syn Ameryki to adaptacja głośnego Broadwayoskiego hitu. Kendry Ellis-Connor to czarnoskóra matka, której nastoletni syn znika. Kobieta z całych sił stara się dowiedzieć jakichkolwiek informacji, które mogłyby pomóc w odnalezieniu jej dziecka. Sprawą zajmuje się porucznik John Stokes z posterunku policji na Florydzie. Oprócz matki zaginięciem syna martwi się też również ojciec, który w zwiastunie wyraźnie pyta policjanta: Gdzie jest nasz syn?

Kendry najbardziej przeraża to, że jej syn również jest czarnoskóry przez co mogły spotkać go bez wątpienia nieprzyjemności. W zwiastunie widzimy zdesperowaną oraz załamaną matkę, która w pewnym momencie krzyczy do porucznika: Znajdź mojego syna!

Syn Ameryki pokazuje nam cztery różne punkty widzenia odnośnie wychowywania i relacji łączących zarówno mieszane małżeństwo jak i ich syna. W swoje teatralne role na ekranie wcielą się Steven Pasquale, Jeremy Jordan i Eugene Lee, co niewątpliwie będzie wyjątkowo ciekawym zabiegiem. Jak potoczą się losy tych bohaterów? Czy nastolatek zostanie odnaleziony? Dowiemy się tego już w listopadzie.

W rolę Kendry Ellis-Connor wciela się Kerry Washington. Tę aktorkę znamy już z takich produkcji jak Django (gdzie zagrała świetną rolę Broomhildy von Schaft) czy z głośnego serialu Skandal, za który w 2014 roku dostała nominację do Złotego Globu oraz nagrody Emmy w kategorii: Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym.

Syn Ameryki będzie dostępny na platformie Netflix już 1 listopada!

Natomiast już teraz można obejrzeć The I-Land – serial fabułą przypominający Zagubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here