Na cały głos – niewiarygodna metamorfoza Russela Crowe’a

Russel Crowe przeszedł niewiarygodną metamorfozę wcielając się w rolę Rogera Ailesa, założyciela telewizji Fox News. Serial Na cały głos startuje na HBO GO 1 lipca, a na antenie HBO będzie emitowany od 2 sierpnia.

Roger Ailes

Zmarły przed dwoma laty Roger Ailes, był jedną z najpopularniejszych postaci amerykańskich mediów. Za jego sprawą Fox News stała się jedną siłą, która zmieniła oblicze dyskursu politycznego. Tym samym akcja Na cały głos w głównej mierze toczy się w poprzedniej dekadzie, kiedy Ailes zyskał rolę zakulisowego przywódcy konserwatystów. Kolejne odcinki serialu ukazują przełomowe momenty w życiu głównego bohatera. To spotkania ze światowymi liderami, które napędziły jego karierę i kulisy oskarżeń o molestowanie; doprowadziły do jego odejścia z telewizji. Ponadto serial prezentuje psychologiczne chwyty, które wprowadzają w życie procesy polityczne.

Na cały głos (The Loudest Voice)_ (2)-1000
Russel Crowe jako Roger Ailes

Gwiazdorska obsada

U boku Russela Crowe’a na ekranie zobaczymy Naomi Watts w roli Gretchen Carlson, prezenterki Fox News. Sienna Miller wcieliła się w żonę Ailesa, Elizabeth. Następnie Seth MacFarlane pojawi się jako Brian Lewis — szef PR stacji Fox News. Natomiast Simon McBurney zobaczymy w roli Roberta Murdocha, szefa koncernu News Corp oraz Aleksa Palladino jako asystentka Ailesa — Judy Laterza. Gościnnie wystąpi Josh Charles i Josh Stamberg. Większość odcinków wyreżyserowała Kari Skogland, która stworzyła kilka niezapomnianych epizodów Opowieści podręcznej.


Na cały głos to serial oparty na książce Gabriela Shermana The Loudest Voice in the Room. Stanowi ona zbiór wywiadów i reportaży publikowanych na łamach New York Magazine. Ponadto za scenariusz pierwszego odcinka odpowiedzialny jest Tom McCarthy i Gabriel Sherman. Serial jest produkcją Showtime i Blumhouse Television. Producentami wykonawczymi są między innymi Russel Crowe, Tom McCarthy, Alex Metcalf i Kari Skogland.

Russel Crowe na plakacie “Na cały głos”

Gdzie i kiedy obejrzeć Na cały głos?

Premiera serialu odbędzie się na HBO GO już w najbliższy poniedziałek, 1 lipca o godzinie 6.00. Kolejne siedem odcinków będzie udostępniane co tydzień, o tej samej porze. Tym samym emisja na antenie HBO jest zaplanowana na 2 sierpnia o godzinie 20:10.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here