Już za niecały miesiąc premiera finałowego sezonu Sex Education!

0
181

Na platformie Netflix 21 września pojawi się 4. sezon kultowego serialu Sex Education. Niestety ma to być ostatni sezon serialu, co zostało oficjalnie potwierdzone. Do mediów społecznościowych trafiły już plakaty promujące nowy sezon. Na co możemy liczyć w finałowym sezonie?

Sex Education to zdecydowanie jedna z lepszych produkcji Netflixa. Poprzednie 3 sezony pokazały, że da się zrobić naprawdę dobry serial young adult. Za sukces produkcji odpowiada przede wszystkim genialna obsada, w rolach głównych m.in: Asa Butterfield, Emma Mackey czy Gillian Anderson. Dobrze napisane postacie, świetny humor oraz klimat lat 80. sprawia że Sex Education po prostu dobrze się ogląda. Serial z niezwykłym smakiem oswaja nas z tym, co może się wydawać niekomfortowe. Jest to ważna produkcja bo porusza temat dorastania i seksualności. Główna scenarzystka serialu Laurie Nunn z ogromną wrażliwością przedstawia historię dojrzewających nastolatków.

Zmiany w obsadzie

W 4. sezonie na pewno zobaczymy Asę ButterfieldaOtisa, jego mamę czyli Jean Milburn – postać graną przez Gillian Anderson. W nowym sezonie nie zabraknie również Erica Ncuti Gatwy oraz JacksonaKedara Williamsa-Stirlinga. Po ostatnim odcinku trzeciego sezonu były spekulacje czy postać Maeve pojawi się w kolejnym sezonie. Na plakatach promujących nowy sezon widnieje Emma Mackey – aktorka, która w serialu wciela się w postać Maeve, co oznacza, że jeszcze zobaczymy ją w ostatnim sezonie. Nie wiadomo, jak duża będzie jej rola, bo w poprzednim sezonie Maeve dostała szansę na wyjazd do USA, aby tam rozpocząć naukę na prestiżowym Uniwersytecie. Jednak w serialu pojawią się też nowe postacie. Do obsady mają dołączyć: Dan Levy, Thaddea Graham, Marie Reuther, Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James i Imani Yahshua.

O czym będzie ostatni sezon?

Od producentów możemy dowiedzieć się, że w 4. sezonie Sex Education czekają nas duże zmiany. Bohaterowie idą na studia. To już nie Liceum Moordale, a Cavendish Sixth Form College. Otis nie wie, jak jego poradnia przyjmie się w nowym otoczeniu, a jego przyjaciel Eric chce zacząć nowy rozdział w życiu bez łatki przegrywa. Uczelnia okazuje się przyjaznym, postępowym miejscem. Maeve z kolei spełnia swoje marzenia na prestiżowym Uniwersytecie Wallace w Stanach, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments