Ostatni Carowie. Nowy dokument o Romanowach na Netfliksie

Ostatni Carowie fabularyzowany serial dokumentalny, dzięki któremu widzowie poznają historię ostatniej dynastii rządzącej Rosją.

Ostatni carowie — niebawem na Netfliksie

Początek XX wieku w Rosji. Car Mikołaj opiera się jednak zmianom, co doprowadza do wybuchu rewolucji i końca jego dynastii — czytamy w opisie serialu na platformie Netflix.

Romanowowie
Rodzina Romanowów. Na siedząco: Maria, królowa Aleksandra, Car Mikołaj II, Anastazja, Aleksy (z przodu). Stoją: Olga i Tatiana. fot. domena publiczna

Trzymający w napięciu, sześcioodcinkowy serial dokumentalny opowie niezwykłą, ale prawdziwą historię upadku carskiej rodziny. Dowiemy się jakie mroczne sekrety pomogły zmieść z powierzchni jedno z najpotężniejszych imperiów, jakie pamięta historia. Zobaczymy też początek ery, która minęła pod znakiem wojen, konfliktów i rewolucji. Porywająca historia ostatnich carów przeplata wątki bogactwa, wiary, miłości, namiętności, wojny i rewolucji, zakończone finałem, którego skutki odczuwamy do dzisiaj. Premiera serialu na platformie Netflix już 3 lipca.