Najbardziej wyczekiwane serialowe premiery

Najbardziej wyczekiwane serialowe premiery
fot. YouTube

Najbliższe miesiące będą okresem, który będzie idealny dla prawdziwego serialowego fana. Najbardziej wyczekiwane historie, które spędzały nam sen z powiek. Czeka nas wiele, długo wyczekiwanych premier. Oto najważniejsze seriale, na które czekamy. Znajdź serial dla siebie!

Najbardziej wyczekiwane serialowe premiery

Wielkie kłamstewka

Drugi sezon głośnej produkcji – Wielkie kłamstewka, serial wyprodukowany przez HBO już 10 czerwca ponownie zachwyci swoich fanów. Po zabójstwie Perry’ego w miasteczku robi się gorąco. Przyjeżdża matka ofiary, aby dowiedzieć się jak doszło do tej zbrodni. Nasze główne bohaterki będą musiały mieć się na baczności. Już niedługo zobaczymy znów wspaniałą obsadę znaną z pierwszego sezonu: Nicole Kidman, Reese Whiterspoon, Shailene Woodley, Zoë Kravitz oraz Laurę Dern. Pozycja obowiązkowa do obejrzenia!

Stranger Things

Ten serial to niemalże klasyk, a więc chyba nie trzeba go przedstawiać nikomu. Historia, na puncie której oszalał cały świat. I nie ma co się dziwić. Świetna, wciągająca fabuła, która zaskakuje na każdym kroku. Oryginalne postaci, wspaniała muzyka i klimat lat 80. Stranger Things hipnotyzuje! Z dziećmi z Hawkins spotkamy się już 4 lipca! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z najnowszego sezonu serialu.

Dark

Głośny, niemiecki serial, który był prawdziwym hitem 2018 roku. Już 21 czerwca znowu będziemy mogli zagłębić się w tę mroczną historię. W kolejnej odsłonie będziemy świadkami dalszych losów czterech rodzin z miasteczka Winden. Pierwszy sezon został okrzyknięty następcą Stranger Things, tylko w wersji o wiele bardziej tajemniczej i groźniejszej. Już nie możemy się doczekać!

Dom z papieru

Dom z papieru to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na platformie Netflix. W najnowszym sezonie, który pojawi się już 19 lipca, będziemy mogli zapoznać się z kolejnym planem idealnym Profesora. Na ekranie znowu zobaczymy bohaterów z pierwszego sezonu, którzy tym razem będą musieli zmierzyć się z misją inną od znanej do tej pory. Z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę serialu. Bella ciao!

Rick i Morty

Najpopularniejsza kreskówka dla dorosłych powraca! Serial ten jest uznany za kultowy i fani z całego świata czekali na tę informację. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, natomiast potwierdzone jest, że w listopadzie 2019 roku udostępnione zostaną kolejne odcinki. Natomiast twórcy zapewniają, że czeka nas łącznie jeszcze aż 70 nowych epizodów. Jesteśmy ciekawi jakie przygody tym razem spotkają szalonego naukowca i jego wnuka!

Serial
fot. Netflix