Little Things – Denzel Washington w serialowym thrillerze!

Denzel Washington
Denzel Washington

Zdobywca Oscara Denzel Washington został obsadzony w thrillerze produkcji Warner Bros. Little Things, w reżyserii Johna Lee Hancocka, opowie historię seryjnego mordercy.

40-letnia kariera aktorska sprawiła, że Denzela Washingtona nie trzeba nikomu przedstawiać. Washington ma już nienaruszalną pozycję świetnego aktora filmów akcji. Stale zdobywa pochwały, będąc 11 razy nominowanym do Oscara i dwukrotnie wygrywając. Zdobył także trzy nagrody Złotego Globu i nagrodę Tony.

Washington grał wiele świetnych ról przez lata, ale wielu z nich widziało go obsadzonego w roli gliniarza, żołnierza, lekarza lub na jeszcze bardziej znaczącym stanowisku. Jest to bez wątpienia ze względu na naturalną powagę Washingtona, co czyni go ogromnie wiarygodnym. To samo da się we znaki w nadchodzącej produkcji Warner Bros. – Little Things.

Najnowsza rola Washingtona będzie jedną z dwóch głównych w serialowym thrillerze o seryjnym mordercy. Washington zagra Deke’a, zastępcę szeryfa w kalifornijskim hrabstwie Kern. Szeryf mimo zmęczenia swoją pracą i będąc na granicy wypalenia, rozpoczyna współpracę z detektywem policji Los Angeles, Baxterem. Ich celem jest seryjny morderca, który sieje postrach w całym hrabstwie. Deke potrafi zwracać uwagę na detale, które umykają najlepszym śledczym, ale ma także skłonność do łamania pewnych zasad. To przysparza mu nie lada kłopotów. Dodatkowo Deke musi również zmagać się z mroczną przeszłością, która cały czas odciska piętno na jego życiu. John Lee  Hancock (reżyser Saving Mr. Banks) odpowiadał za scenariusz i prawdopodobnie również będzie reżyserował.

Little Things nie będzie pierwszą produkcją, w której Waszyngton zagra oficera prawa, a także nie będzie to jego pierwszy raz na tropie seryjnego mordercy. Rola Baxtera nie została jeszcze obsadzona. Dla twórców Little Things warunkiem do znalezienia odpowiedniego aktora jest odpowiednia chemia z Washingtonem.