Listy do M. 4 – zapowiedź kolejnej części świątecznego hitu

Listy do M. szybko stały się kinowym hitem, zdobywając ogromne grono fanów. Świąteczna komedia bez wątpienia należy do najpopularniejszych polskich produkcji. Dlatego twórcy postanowili stworzyć już kolejną odsłonę filmu. Wiadomość ta na pewno ucieszy wszystkich fanów produkcji.

Początek w 2011 roku

Listy do M. to jedna z bezsprzecznie ulubionych polskich komedii. Fabuła produkcji dotyczy losów kilkunastu osób, których życie całkowicie zmienia się w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza część filmu, która miała swoją premierę w 2011 roku przyciągnęła przed ekrany kin dużą liczbę widzów. W komedii pojawiło się oczywiście wielu znanych i lubianych polskich aktorów m.in. Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant. Film w reżyserii Mitji Okorna często porównywany jest do znanej i lubianej przez widzów brytyjskiej komedii To właśnie miłość. Jednak polscy twórcy stworzyli ciekawe oraz zabawne wątki, które wprowadzają w radosny, świąteczny nastrój.

Listy do M. – część 2 i 3

Druga część komedii weszła do kin w 2015 roku, a jej akcja dotyczyła dalszych losów bohaterów z pierwszej części. Jak zwykle miejscem wydarzeń była Warszawa, obsypana śniegiem, w świątecznym klimacie. W produkcji pojawia się jeszcze więcej komplikacji w filmowych losach bohaterów.

Listy do M. 3 – najnowsza część filmu miała swoją premierę w 2017 roku. Tak jak w poprzednich częściach na ekranie można było zobaczyć uwielbianego przez widzów św. Mikołaja (Tomasz Karolak) i kolejne przygody bohaterów, znanych z poprzednich części. Tradycyjnie akcja toczy się w okresie Świąt Bożego Narodzenia i po raz kolejny szybko staje się oczywiście świątecznym hitem.

Listy do M. 4

Fanów komedii na pewno ucieszy wiadomość o powstaniu kolejnej części polskiego hitu. 21 stycznia 2020 roku rozpoczęły się oficjalne zdjęcia do kultowego filmu. Na ekranie nie zabraknie gwiazd z poprzednich części – Tomasza Karolaka, Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. Twórcy produkcji zapowiadają także pojawienie się nowych, nieznanych wcześniej twarzy, co sprawia, że fani są jeszcze bardziej ciekawi efektów pracy do kolejnej części hitu. Premiera komedii zapowiedziana została na 4 listopada tego roku! Czy nowa odsłona świątecznego filmu podbije serca widzów jeszcze bardziej niż poprzednie? Tego dowiemy się już w listopadzie.