Kinowe premiery | wrzesień

wrzesień
fot. YouTube
Wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów kina. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Was na zapoznanie się z nadchodzącymi kinowymi premierami na wrzesień!

Kinowe premiery | wrzesień

Polityka (4 września)

Niewątpliwie jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Kontrowersyjny reżyser Patryk Vega znany z takich produkcji jak Botoks, Kobiety mafii czy Plagi Breslau tym razem postanowił podjąć się ciężkiego tematu jakim jest polska scena polityczna. Istotnie na ekranie zobaczymy doborową obsadę: Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski oraz wiele innych. Vega oczywiście wydaje się być zawsze na czas z głośnymi tematami.

To: Rozdział 2 (6 września)

Kontynuacja historii zabójczego klauna, który nawiedza małe miasteczko Derry. Prawie 30 lat po wydarzeniach, które oglądaliśmy w pierwszej części To dorośli bohaterowie postanawiają się znowu zmierzyć ze swoim koszmarem z dzieciństwa. Pennywise powrócił. Z pewnością będzie to kolejne straszne przeżycie dla widza!

Downton Abbey (13 września)

Mamy rok 1927. Ponownie spotykamy się z rodziną Granthamów, których spotyka nietypowa przyjemność – wizyta królewska, do której oczywiście uprzednio muszą się odpowiednio przygotować. Fani serialu Downton Abbey czekają niewątpliwie na tę premierę! Bezsprzecznie będzie to dobra produkcja.

Rambo: Ostatnia krew (20 września)

Legendarny już Rambo powraca na ekrany! Tym razem John Rambo opuści ranczo w Arizonie i uda się do Meksyku, aby ocalić porwaną przez najbardziej bezwzględny kartel dziewczynę. Bez wątpienia Sylvester Stallone to prawdziwa gwiazda kina akcji i miejmy nadzieje, że ta premiera będzie tak samo dobra (albo chociaż porównywalnie) do poprzednich części o historiach niezwyciężonego i bezlitosnego Johna Rambo!

(Nie)znajomi (27 września)

Tym razem Polacy postanowili zrobić swoją wersję świetnego Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Grupa przyjaciół spotyka się na wspólną kolację Do zakończenia spotkania wszyscy postanawiają zagrać w grę, w której ujawniają wszystkie sygnały swojego telefonu. W wyniku tej niewinnej gry ich życie wywróci się do góry nogami. W polskiej wersji gra również “oryginalna” Kasia Smutniak! Za reżyserię odpowiedzialny jest Tadeusz Śliwa. Poprzednio ten scenariusz wywołał spore emocje. Wnioskując po tym, możemy spodziewać się dobrego kina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here