King’s Man: Pierwsza misja. Zobaczcie zwiastun filmu!

Ciepło przyjęta przez krytyków i widzów seria Kingsman doczeka się kontynuacji! Już teraz możecie zobaczyć pierwsze ujęcia w trailerze filmu King’s Man: Pierwsza Misja.

Kiedy najbardziej bezwzględni tyrani i zbrodniarze łączą swoje siły, żeby wywołać wojnę, której skutkiem będzie śmierć milionów ludzi, jeden bohater podejmuje wyścig z czasem, żeby ich powstrzymać. King’s Man: Pierwsza misja to początki pierwszej niezależnej agencji wywiadu, którą poznaliśmy w filmach Kingsman: Tajne służby Kingsman: Złoty krąg. Obraz w reżyserii Matthew Vaughna wejdzie na ekrany kin w Walentynki 2020. W rolach głównych wystąpią Ralph Fiennes (Lista Schindlera, Harry Potter), Gemma Arterton (Quantum of Solace), Rhys Ifans (Harry Potter: Insygnia śmierci, Elementary), Matthew Goode, Tom Hollander, Haris Dickinson, Daniel Brühl oraz Dijmon Hounsou i Charles Dance.

Kingsmnan

Filmy z serii Kingsman opowiadają o pozarządowej agencji wywiadowczej, zrzeszającej prawdziwych gentlemanów, których celem jest walka z zagrażającym światu złem. W dwóch pierwszych częściach serii widzowie poznali historię Eggsy’ego, który pod skrzydłami Harry’ego “Galahada” Harta przechodzi prawdziwą przemianę: z nieokrzesanego, żyjącego na garnuszku mamy chłopaka z przedmieść w dzielnego i eleganckiego członka organizacji Kingsman. Nadchodzący film King’s Man: Pierwsza misja uchyli przed widzami jej początki.

Kingsman: Złoty Krąg. Jak poprawnie robić sequel