Jakie tajemnice skrywa Arendelle i jego mieszkańcy? Zobaczcie zwiastun Frozen 2!

Frozen 2
fot. express.co.uk

Już jest oficjalny zwiastun Frozen 2! Kontynuacja przygód sióstr Elsy i Anny wraca po 6 latach! Czym tym razem zaskoczą nas twórcy?

Na początku przypomnijmy sobie, co wydarzyło się w pierwszej części

Poznajemy przygody sióstr od najmłodszych lat. Jak również to, co je poróżniło. Wiemy też, że wszyscy bohaterowie spotkali się tak naprawdę już wcześniej, ponieważ Kristoff wraz ze swoim reniferem byli świadkami usuwania magii z Anny przez trolle. W skutek tego wszystkiego siostry zostały rozdzielone. Myślę, że Kraina Lodu była dla widzów zaskoczeniem. Bowiem według fabuły księżniczka pragnęła zdobyć miłość siostry, a nie księcia z bajki, jak to z reguły bywa w bajkach Disneya. Mimo śmierci rodziców i wybuchów mocy Elsy, które były jedynymi smutnymi wątkami, całość kończy się dobrze jak większość bajek. Przyjaciele oraz wsparcie i miłość Anny pomagają przezwyciężyć ciemną stronę Elsy. Swój udział ma w tym też bałwanek Olaf, który dodaje humoru w bajce i, o którym zostały nawet stworzone oddzielne animacje.

olaf kristoff
fot. thatsmye.com
Co zdradza nam trailer?

Już pierwsze ujęcie z trailera zaskakuje. Wygląda bowiem jak wyjęte z filmu, a nie bajki. Na początku widzimy, że powraca mroczna, wojownicza strona Elsy, która przecież została unicestwiona pod koniec pierwszej części. Natomiast w królestwie Arendelle zaczynają znów dziać się magiczne rzeczy. Takie wymieszanie wątków sprawia, że naprawdę nie wiadomo czego się po tej części spodziewać. Krajobrazy w bajce są niesamowite i miejmy nadzieję, że ich poziom zostanie podtrzymany. Krążą plotki, że od strony muzycznej również tak będzie! Po tym jak Mam tę moc oraz Ulepimy dziś bałwana były hitem przez sporo czasu, twórcy ogłosili, że stworzyli dla widzów jeszcze bardziej chwytającą za serca piosenkę.

Śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że druga część będzie naprawdę dobra! Wrzucony do sieci dwa dni temu oficjalny trailer zapiera dech w piersiach! Zresztą zobaczcie sami.

Czego możemy się spodziewać?

Zwiastun Frozen 2 jednak nie zdradza nam zbyt wiele. Możemy wywnioskować z niego, że kontynuacja będzie się zdecydowanie różnić od poprzedniej części. Reżyserzy kładą tutaj nacisk na akcję oraz zmagania bohaterów ze złem. Podczas gdy w Krainie Lodu przeważały wątki radosne, a momentami nawet wzruszające. Po obejrzeniu zapowiedzi nasuwa się wiele pytań. Kim jest tajemnicza dziewczyna w jesiennej aurze? I czy rodzice sióstr jednak żyją? Wciąż powstają kolejne teorie dotyczące Krainy Lodu 2. Czy w tej odsłonie również miłość sióstr pokona niesprzyjający Elsie los? Tego dowiemy się już w listopadzie 2019 roku!

frozen 2
fot. denofgeek.com

Powrót Króla… Lwa – The Lion King 2019