Historia małżeńska | Scarlett Johansson i Adam Driver w nowym filmie Netflixa

Historia małżeńska
fot. materiały prasowe

Netflix wypuścił zapowiedź swojej najnowszej produkcji z doborową obsadą: Scarlett Johansson oraz Adamem Driverem. O czym jest Historia małżeńska?

Historia małżeńska jest o pragnieniu uratowania związku

Nicole oraz Charlie, jak widzimy w zwiastunie, są kochającym się małżeństwem i rodziną (mają małego syna). Netflix wypuścił dwa teasery zapowiadające film. W jednym Charlie opowiada, za co kocha swoją żonę. W drugim Nicole, podobnie do męża, wymienia cechy, za które go ceni. Jednak wyznania miłości przerywa nam widok pary w sali rozpraw. Po przeciwnych stronach. Chociaż Nicole oraz Charlie chcą ratować swoje uczucie, wnioskując po zapowiedzi, z pewnością nie będzie to prosta sprawa. Czy uda im się wyjść cało z tej batalii o szczęście? Niewątpliwie dowiemy się tego jesienią, kiedy planowana jest premiera filmu Historia małżeńska.

Za  co Nicole kocha Charliego?

Za co Charlie kocha Nicole?

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Noah Baumbach

Przewiduje się, że Historia małżeńska będzie triumfować na najważniejszych festiwalach filmowych w przyszłym roku. Baumbach wcześniej odpowiedzialny był za takie produkcje jak: Fantastyczny Pan Lis, Ta nasza młodość czy Walka żywiołów. Z pewnością jest to zdolny reżyser, który czuje się dobrze w wielu gatunkach. Zatrudnienie dwóch znanych i dobrych aktorów jest świetnym chwytem Netflixa oraz samego reżysera. Jedna z ról drugoplanowych przypadła również wspaniałej Laurze Dern. Z pewnością będzie to dobra premiera!

Adam Driver to świetny, charakterystyczny aktor, którego znamy już z takich produkcji jak: Paterson, Dziewczyny, Czarne bractwo. BlakKklansman, Człowiek, który zabił Don Kichota czy z Gwiezdnych wojen.

Scarlett Johansson znają wszyscy. Ta piękna, zdolna aktorka zachwycała już poprzednio w: Lucy, Dziewczynie z perłą oraz serii filmów o Kapitanie Ameryka.

Scarlett Johansson oraz Adama Drivera zobaczymy już jesienią w filmie Historia małżeńska!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here