Gorzkie wino – nowa komedia już od 10 maja na Netflix

Gorzkie wino
fot. ComingSoon

Cztery dni temu ukazał się zwiastun komedii Gorzkie winoNa platformie Netflix od 10 maja będziemy mogli obejrzeć najnowszą produkcję w reżyserii Amy Poehler. Co ciekawe, będzie to jej reżyserski debiut.

Historia filmu Gorzkie wino opowiada o grupie przyjaciółek

Abby (Amy Poehler) postanawia uczcić 50. urodziny Rebeccy (Rachel Dratch) i organizuje turystyczną wycieczkę po mieście Napa razem z najlepszymi przyjaciółkami solenizantki. Czas spędzony w gronie najbliższych ma być najlepszym prezentem urodzinowym.  Catherine (Ana Gasteyer), Val (Paula Pell), Jenny (Emily Spivey) i Naomi (Maya Rudolph) cieszą się z możliwości spotkania z przyjaciółkami i odpoczynku od codziennych problemów oraz stresów. Lecz trochę alkoholu, plotki oraz poufne rozmowy są w stanie odkopać stare urazy i wzajemne oskarżenia kobiet względem siebie. Wieloletnie przyjaciółki niespodziewanie podważają swoją relację. Czy uda im się przetrwać ten wyjazd bez uszczerbku na przyjaźni grupy? Dowiemy się niebawem.

Obsada w filmie Gorzkie wino jest gwiazdorska

Na ekranie zobaczymy takie twarze jak: Amy Poehler, Rachel Dratch, Ana Gasteyer, Jason Schwartzman, Cherry Jones, Paula Pell, Maya Rudolph, Emily Spivey, Maya Erskine i Tina Fey. Te panie zachęcają do obejrzenia najnowszej produkcji, która będzie typowo kobieca. Twórcami są również kobiety: Amy Poehler, Emily Spivey oraz Liz Cackowski. Girls power!

Reżyserką jest Amy Poehler

Znana amerykańska aktorka (Parks and RecreationWredne dziewczyny) postanowiła tym razem spróbować swoich sił w reżyserii filmu. Przypominamy, że Amy wcześniej była jedną z twórczyń wspomnianego wcześniej serialu – Parks and Recreation. Tym razem będzie to jej samodzielna praca. Jej efekty będziemy mogli zobaczyć już w maju w komedii Gorzkie wino. Co ciekawe, film inspirowany jest prawdziwą wycieczką Amy oraz jej sławnych przyjaciółek. Jednak samo życie pisze najlepsze scenariusze. Jedno jest pewne, Gorzkie wino będzie pełne sarkastycznego humoru i dobrego aktorstwa. Z niecierpliwością czekamy na premierę.

Gorzkie wino już 10 maja pojawi się na platformie Netflix! A tymczasem zachęcamy do obejrzenia Wynajmij sobie chłopaka, serial jest dostępny już od 10 kwietnia.

Wynajmij sobie chłopaka – już wkrótce w Netflix!