„Everybody’s Everything” trafi do polskich kin!

Screen z YouTube

Fani z całej polski już odhaczają wolny dzień w swoim grafiku. Dzielnie walczyli o uwagę, pisząc prośby i petycje w sprawie Everybody’s Everything i – udało się! Liczny odzew spełnił swoje zadanie, ponieważ film o Lil Peepie już za trzy tygodnie trafi do polskich kin.

To wiadomość, na którą z utęsknieniem czekali wszyscy fani Lil Peepa – film Everybody’s Everything trafi do polskich kin! Od samego początku mieli nadzieję, że film będzie można zobaczyć również w Polsce. Mimo to – na plakatach nasz kraj się nie pojawił. Tymczasem to już oficjalnie potwierdzone! Liza Womack (mama artysty) dodała post na swoim instagramie, w którym potwierdza, że polscy fani również będą mogli obejrzeć go w swoim kraju. Emitowany zostanie w takich miastach, jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław i Zabrze. Światowa, w tym polska premiera odbędzie się 12 listopada. Bilety można nabyć już od 21 października na stronie internetowej oraz placówkach sieci kin Multikino.

fot. instagram.com/kathrynhollowoak

Co czeka polskich fanów Lil Peepa?

Czego mogą się spodziewać fani? Z pewnością niezwykłych przeżyć i chwil wzruszenia. Everybody’s Everything to film dokumentalny o 21-letnim raperze, który zmarł w 2017 roku wskutek przedawkowania. Opowiada o twórczości, karierze i życiu prywatnym rapera. W filmie ukażą się nieopublikowane dotąd nagrania i materiały. Dodatkowo na temat Gustava wypowiadać się będzie rodzina i przyjaciele, a także gwiazdy, które miały okazję z nim współpracować, m.in. Post Malone czy ILoveMakonnen. Produkcją zajęła się mama artysty oraz producent Terrence Malick. Całość będzie trwała 125 minut i na pewno nie będzie wiało nudą. Bezsprzecznie – zapowiada się hit sezonu!

 

Oficjalny zwiastun Everybody’s Everything możecie zobaczyć tutaj:

____________________________________

Fanów mocnej muzyki zapraszamy do zapoznania się z artykułem Metallica pobiła kolejny rekord i wraca do kin!