Deadpool powraca w kolejnej części

0
21

Deadpool powraca w trzeciej części serii! Studio udostępniło zwiastun oraz nazwę filmu

Marvel podczas sportowego wydarzenia Super Bowl 2024 zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun filmu Deadpool 3, ujawniając również jego nazwę.

Ulubieniec fanów wraca na ekran

Kiedy w 2016 roku premierę miała pierwsza część serii Deadpool, fani filmów oraz krytycy od razu pokochali postać tytułowego bohatera. Z niecierpliwością wyczekiwano kontynuacji serii, aż doczekano się jej już dwa lata później. Wcielający się w Deadpoola Ryan Reynolds rozkochał w sobie widzów już podczas napisów rozpoczynających film, fenomenalnie zapowiadającto, czego możemy się spodziewać po nowej postaci. Za swoją rolę otrzymał osiem nagród, w tym za najlepszego aktora oraz za najlepszą rolę komediową.

O czym opowiada seria?

Seria Deadpool, wyreżyserowana przez Tima Millera, opowiada o losach Wade’a Wilsona, byłego agenta sił specjalnych, aktualnie pracującego jako najemnik. Związał się z Vanessą (Morena Baccarin) i wiedzie szczęśliwe życie, które przerywa niespodziewana choroba mężczyzny. Nie chcąc, żeby ukochana widziała jak nieuleczalny rak powoli go zabija, postanawia zostawić kobietę bez wyjaśnienia.

Kiedy tajemniczy mężczyzna oferuje pomoc z chorobą, Wilson zgadza się. W laboratorium zostaje mu podany eksperymentalny lek, który ma pobudzić do życia utajone, zmutowane geny. Mimo sukcesu, aktywowania umiejętności szybkiej regeneracji i wyleczeniu raka, Wade zostaje trwale oszpecony. Postanawia odnaleźć Ajaxa – lekarza odpowiedzialnego za stworzenie i podanie mu serum. Przybiera imię Deadpool i ukrywając się za kostiumem robi wszystko, aby dopaść mężczyznę.

Deadpool zarobił ponad 780 milionów dolarów, przy budżecie 58 milionów.

Deadpool 3

Jak zapowiedzieli producenci, film ma ukazać się 26 lipca 2024, i będzie nosił tytuł Deadpool & Wolverine. Wchodzi on w skład V Fazy Filmowego Uniwersum Marvela. Do obsady filmu dołączy Matthew Macfadyen – aktor Sukcesji. Według Reynoldsa jest on niesamowitym, jednym z najlepszych współczesnych aktorów. Przyznał również, że Matthew ma pojawiać się na planie niemal codziennie, więc możemy się spodziewać, że odegra on ważną rolę w tej części serii.

W filmie wystąpi również Hugh Jackman, jako Wolverine, oraz Owen Wilson.

Autor: Dominik Dudek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments