Czarodziejka z Księżyca powraca!

Seria anime o dzielnej wojowniczce w marynarskim mundurku, jest starsza niż sama jej bohaterka. Czarodziejka z Księżyca, bo o niej mowa, już 24 lata walczy o miłość i sprawiedliwość. Kolejną wielką bitwę w tej słusznej sprawie stoczy w przyszłym roku na ekranach kin.

Wszystko zaczęło się od mangi stworzonej przez Naoko Takeuchi. Autorka połączyła gatunek Magical Girl i Super Sentai, dzięki czemu powstało całkowicie nowatorskie dzieło. Po raz pierwszy bohaterką mangi była nie jedna magiczna dziewczyna, a cała ich drużyna. Nowością było również nadanie czarodziejkom odpowiedzialności jaką jest walka ze złem. Format okazał się niebywałym sukcesem na całym świecie i do dziś cieszy się ogromną popularnością, dlatego na pewno ucieszy Was wiadomość że Czarodziejka z Księżyca powraca.

Kolejnych odcinków nie będzie, ale czeka nas coś równie dobrego. Film kinowy. I to dwuczęściowy! Pierwsza część trafi do kin 11 września 2020 roku i będzie nosić tytuł Pretty Guardians Sailor Moon Eternal. The MOVIE. Film będzie nawiązywał do znanego widzom wątku z serii Sailor Moon Super S, w której Czarodziejki walczą z demonicznymi cyrkowcami. Na ekranie pojawi się również występujący w tej serii Pegaz i jego ukochana Chibiusa. Oprócz nich widzowie zobaczą dobrze im znane postacie wojowniczek z Księżyca, Merkurego, Marsa, Jupitera i Wenus.

Fani oryginalnej Czarodziejki z lat ’90 powinni się przygotować na delikatne zmiany w wyglądzie bohaterek. Na szczęście nie będą one tak duże jak w serii Sailor Moon Crystal, która była wierniejszą adaptacją fabuły mangi, jednak były tak zmienione że aż zniekształcone. Sailor Moon Eternal będzie kompromisem pomiędzy tymi dwiema wersjami, a nad ostatecznym wyglądem wszystkich postaci czuwać będzie Naoko Takeuchi. Czeka nas zatem wprowadzenie Czarodziejki w XXI wiek, przy zachowaniu nostalgicznej nutki. To nie może się nie udać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here