Co czeka nas na Netflix w 2019 roku?

Horror, komedia, a może film akcji? W 2019 roku będziemy mieli na Netflix sporo produkcji do wyboru!

Na początek odrobina kontrowersji..

Na pierwszej pozycji nowości Netflix w 2019 roku pojawia się serial Sex Education. Bohaterem będzie Otis Milburn (w tej roli Asa Butterfield). Otis odegra rolę syna rozwiedzionych terapeutów seksualnych. Życie w domu z rodzicami terapeutami sprawi, że chłopak stanie się znawcą w tej dziedzinie. W jaki sposób wykorzysta swoją wiedzę? Otis za sprawą swojej koleżanki ze szkoły Maeve Wiley (Emma Mackey) przekształci swoją wiedzę w interes. Wspólnie otworzą w szkole nielegalną klinikę seksu. Jak potoczą się ich dalsze losy? Dowiemy się już 11 stycznia.

sex education
Sam Taylor/Netflix

Film Girl reżyserii Lukasa Dhonta już z samego opisu zapowiada się ciekawie i dość kontrowersyjnie. Produkcja miała nawet być ocenzurowana ze względu na sceny nagości bohatera. Nie zmienia to faktu, że już teraz ma na koncie sporo nagród, podobnie jak Polster II. Sam fakt, że postać Lary odgrywa Victor Polster II już o tym świadczy. Lara jest nastolatką, której marzeniem jest być baletnicą. Czy fakt, że jest transseksualna stanie jej na drodze do spełnienia życiowego celu? Zobaczcie sami już 18 stycznia na Netflix.

Girl
Materiały prasowe Netflix
Nie zabraknie również czegoś na poprawę humoru

5 sezon serialu Grace and Frankie również odwiedzi nasze ekrany 18 stycznia. Jeśli nie obejrzeliście jeszcze poprzednich sezonów, a chcecie otrzymać dawkę dobrego humoru, to jest właśnie ten moment! Dwie kobiety, tytułowe Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin), które są odwiecznymi rywalkami, łączą swoje siły. Co je tak do siebie zbliży? Ślub ich mężów! Czy bohaterki poradzą sobie z takim obrotem akcji, mimo swojego podeszłego wieku? Dowiemy się już wkrótce.

 

Powrót do przeszłości i walka z okrucieństwem

Serial Black Earth Rising pozwoli nam na podróż do Londynu i Afryki. Poznamy Kate Ashby (Michaela Coel), która została uratowana z ludobójstwa w Rwandzie. W Londynie wychowując się z rodziną zastępczą zrobiła karierę prawniczki. Do fabuły serialu wkroczy temat polityki, wojny i zbrodni. Kate mimo niebezpieczeństwa, będzie musiała stawić czoła przeszłości, aby rozwiązać sprawę afrykańskiej milicji i zakończyć okrutne zbrodnie raz na zawsze. Porcje dreszczyku emocji otrzymamy już 25 stycznia.

Zobaczmy, jak twórcy Russian Doll wykorzystają motyw pętli czasowej

Serial Russian Doll zakręci nam w głowach. Poznamy losy Nadii (Natasha Lyonne), która utknie w pętli czasowej. Natasha oprócz odtwórczyni głównej roli jest również współtwórczynią i producentką serialu. Niestety, fabuła nas nie zaskoczy. Kobieta co wieczór będąc na imprezie umiera, a rano budzi się cała i zdrowa. Z podobnym biegiem wydarzeń mogliśmy się już spotkać w filmie Śmierć nadejdzie dziś, czy też Zanim odejdę. Czy zakończenie nas zaskoczy i wydarzenia potoczą się inaczej niż w powyższych filmach? Tego dowiemy się już 1 lutego.

Russian Doll
Materiały prasowe Netflix
Pora na odrobinę magii

Kolejną pozycją na liście jest Chilling Adventures of Sabrina, na którą zapewne wielu z Was czeka z niecierpliwością. Serial dostarczy nam odrobinę czarnej magii. Nie zabraknie też dreszczyku emocji podczas przygód Sabriny (Kiernan Shipka), która jest nastoletnią czarownicą. Patrząc na pozostałe produkcje tych producentów (Riverdale) możemy spodziewać się zawiłych, a momentami nawet przerażających akcji. Jak poradzi sobie z nimi nasza Sabrina? Czy serial będzie podobny do produkcji z 1996 roku? Zobaczcie sami już 5 kwietnia.

A teraz czas na to, na co większość z nas czeka najbardziej

3 sezon serialu Stranger Things ponownie przyprawi nas o szybsze bicie serca. Tajemnicze zaginięcie chłopca, specyficzni ludzie w otoczeniu, niewyjaśnione zjawiska w mieście.. Co jeszcze spotka przyjaciół z miasteczka Hawkins?  Tego dowiemy się już 4 lipca.

To tylko wybrane produkcje Netflixa na rozpoczęty rok. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku będzie nam dane obejrzeć Wiedźmina – jednak o tym poinformujemy was, gdy poznamy dokładną datę premiery serialu. Poniżej obsada aktorska serialu.

wiedźmin
Materiały prasowe Netflix

Wkroczenie w 2019 rok z takimi produkcjami Netflixa zwiastuje zdecydowanie dobry rok!

Produkcje interaktywne a gatunki filmowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o