Charlize Theron powraca w porywającym kinie akcji!

fot. Netflix

Film The Old Guard został wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood. Oparty na serii powieści graficznych Grega Rucki, które zilustrował Leandro Fernandez. Netflix ogłosił, że produkcja trafi na platformę już w piątek, 10 lipca 2020 roku. Aby zachęcić widzów do obejrzenia Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z planu z Charlize Theron, czy zwiastują one trzymający w napięciu hit?

fot. Netflix
fot. Netflix

O czym opowiada nowa produkcja?

Fabuła filmu koncentruje się na grupie najemników, którzy są nieśmiertelni i walczą o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Potrafią wyleczyć się dosłownie z każdej rany na ciele. Cały zespół decyduje się na podjęcie ogromnej misji, ale niestety ich zdolności zostają poznane przez wroga, który chce zarobić na nich ogromne pieniądze. Obcy ludzie chcą zawładnąć ich mocą. Czy super-żołnierze pozbędą się zagrożenia?

Obsada

W produkcji będziemy mogli przyjrzeć się grze aktorskiej Charlize Theron, jako Andy. Zwyciężczyni Oscara, niejednokrotnie pokazała nam, że idealnie sprawdza się w filmach akcji. Grała w takich bestsellerach jak Atomic Blonde czy Szybcy i Wściekli. Na zdjęciach udostępnionych przez Netflixa, możemy zobaczyć jak aktorka prezentuje się w nowej roli. Oprócz niej w obsadzie znajdą się między innymi Marwan Kenzari, Kiki Layne, Luca Marinelli, Harry Melling czy Matthias Schoenaerts.

fot. Netflix
fot. Netflix

Czy mocna, naszpikowana akcją opowieść przyciągnie grono widzów? Zobaczymy!  Z pewnością przekonamy się, że naprawdę trudno jest żyć wiecznie.