Harry Styles – prawdziwa kariera dopiero się zaczyna!

Harry Styles
WhitePress

Kiedy występował w boysbandzie One Direction, wszystkie nastolatki się w nim kochały. Teraz gdy robi karierę solową, trafia w serca wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, zachwycając głosem, wyglądem i swoją muzyką. Harry Styles dopiero zaczyna swoją prawdziwą karierę i nie wygląda na to, aby cokolwiek mogło go powstrzymać! Poznaj jego historię.

Fine Line i jego „Lights Up” – mocny koniec roku

Druga połowa 2019 roku upływała fanom Harry’ego Stylesa spokojnie do momentu, w którym na serwisach muzycznych ukazał się utwór: „Lights Up”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że najnowszy singiel młodego brytyjczyka nie był w żaden sposób zapowiedziany – 11 października powrócił niespodziewanie i w wielkim stylu – z piosenką, która szybko wpada w ucho i dość kontrowersyjnym teledyskiem.

To właśnie wideo wzbudziło w fanach wiele wątpliwości co do orientacji piosenkarza, na której temat dyskusja toczy się już od kilku lat. W klipie przytula się on do kobiet i mężczyzn, a wiele środowisk uważa, że utwór ma drugie dno. Dodatkowo artysta opublikował go w amerykańskim dniu Coming Outu. Niezależnie od tego, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, miłośnicy muzyki Harry’ego nie mogą doczekać się premiery najnowszego krążka zatytułowanego „Fine Line”.

Love On Tour – Harry Styles koncert w Polsce!

Najnowszy album swoją premierę ma zapowiedzianą na 13 grudnia i kupić go można w 3 wersjach: CD, winylowej oraz specjalnej z 32-stronicową książeczką zawierającą zdjęcia robione w trakcie powstawania płyty. W parze z płytą idzie też trasa koncertowa po całym świecie, która rozpocznie się już w kwietniu 2020 roku od Europy, później gwiazda odwiedzi Stany Zjednoczone i Meksyk. Gratką dla polskich fanów jest występ na Tauron Arenie w Krakowie już 10 maja 2020 roku. Harry Styles – bilety nabyć można jeszcze na stronie: https://www.alebilet.pl/bilety/harry_styles, ale lepiej się pospieszyć, bo rozchodzą się w mgnieniu oka!

Kariera solowa – czy to był dobry wybór?

Kiedy One Direction ogłosiło zawieszenie działalności spowodowane odejściem jednego z członków – Zayna Malika, wiele nastolatek miało złamane serca. Ich pięć albumów było prawdziwymi hitami, na co dowodem jest fakt, iż za każdym razem trafiały na amerykańską listę Billboard 200. Czy gwiazdy wrócą razem na scenę? Nie wiadomo, ale na razie każdy z członków boysbandu rozwija się solowo i nie wygląda na to, by zawieszenie było dla nich złą decyzją.

W kwietniu 2017 roku Harry Styles wydał swój pierwszy, solowy singiel „Sign of the Times” i tym samym pokazał się z całkiem innej strony – dojrzałego artysty o pięknym, mocnym głosie. Pierwsza płyta to jeden z najlepiej sprzedających się albumów w 2017 roku, a druga, jeszcze bardziej wyczekiwana i tak niespodziewanie ogłoszona, prawdopodobnie pobije nakład poprzedniej.

Nawet jeśli fanom początkowo wydawało się, że rozpad zespołu to ogromny ubytek dla sceny muzycznej, teraz wiedzą, że tym samym zyskali pięciu świetnych artystów, w tym właśnie Harry’ego Stylesa.

Artykuł partnerski.