Nadchodzące premiery kinowe!

Avengers: Koniec gry
fot. multikino.pl

Jesteś miłośnikiem kina? Lubisz superbohaterów, a może nawet się nimi pasjonujesz? W takim razie kwiecień jest dla Ciebie idealnym miesiącem, aby iść do kina. Przed Tobą dużo elementów fantastyki, ale nie tylko. Na pewno nie zabraknie wzruszeń oraz rozrywkowych elementów. Najmłodsi również znajdą coś dla siebie.

Belzebub

Każdy, kto lubi się bać, powinien wybrać się na Belzebuba — najpotężniejszego demona wszech czasów. To kolejny film związany z egzorcyzmami oraz niepokojącymi wydarzeniami.  Czy warto igrać z demonem, aby uchronić od niego najbliższych? A co jeśli  dopadnie Cię samego? Siła, którą posiada jest nie do pokonania. Nawet jeśli komuś się uda, on powróci… Premiera odbędzie się 17 kwietnia zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Wywiad z Bogiem

Film mówiący o trudnych chwilach w życiu, nieudanej miłości. Dziennikarz Paul Asher (Brenton Thwaites) próbuje ułożyć swoje życie na nowo, jednak ma problem z utrzymaniem wiary. Zajmuje się pracą, aby nie myśleć o prywatnych sprawach. Jest zagubiony, nie wie z kim może porozmawiać. Pewnego dnia poznaje tajemniczego mężczyznę, który bardzo zaciekawia go swoją osobowością. Postanawia przeprowadzić z nim wywiad. Ku zdziwieniu Ashera, mężczyzna podaje się za Boga.

Praziomek

Animacja produkcji Monolith Films oraz twórców takich filmów jak Koralina Pudłaki przedstawia historię o mitycznej istocie poszukiwanej przez wielu śmiałków w odległych i nikomu nieznanych krainach. Śmiech z pewnością będzie Wam towarzyszył podczas seansu. Praziomek okaże się naprawdę bardzo przyjazną istotą. W kinach już od 22 kwietnia.

Avengers: Koniec gry

Dla miłośników Marvela kolejna część tej popularnej serii. Poznamy w niej dalsze losy ocalałych bohaterów z poprzedniej części. Jeśli nie znasz Marvela to idealny moment, żeby zapoznać się z jego produkcjami, których część jest dostępna w serwisach streamingowych. Jednak najlepiej jest śledzić losy bohaterów na dużym ekranie. Już 25 kwietnia zapraszamy do kin!

Zobacz recenzję poprzedniej części!

Vox Lux

Historia Celeste (Natalie Portman), która w szybkim czasie zdobyła sławę jako nastolatka. Została gwiazdą pop. W dorosłym życiu musi zmierzyć się z tragicznymi wydarzeniami z przeszłości. Przed nią jest trasa koncertowa. Czy bohaterce w pełni uda się ją zrealizować? To dramat muzyczny, który doprowadzi do łez i skłoni do wielu przemyśleń. Na ekranie już 26 kwietnia — tuż po premierze Avengers.

Pewnego dnia

Co, gdyby ktoś za pomocą kamery obserwował Cię przez cały dzień? Zachowywałbyś się normalnie czy próbowałbyś pokazać się z jak najlepszej strony? Takiemu eksperymentowi poddała się Anna (Zsofia Szamosi). Film węgierskiej produkcji pokazujący dzień z życia tej bohaterki. Niestety odkrywa ona tajemnicę swojego męża. Jak w takim razie potoczy się ten projekt? Premiera już 26 kwietnia.

Mamy talent!

Opowieść o muzycznych marzeniach dwóch najlepszych przyjaciół — Grima i Axela. Mają wspólny zespół, jednak poszukują kogoś więcej, żeby go powiększyć. Celem jest występ na skandynawskim festiwalu rockowym. Tego dnia nic nie idzie po ich myśli. To pełna przygód historia ukazująca, że nic nie jest w stanie przeszkodzić, gdy chcesz spełnić swoje marzenia.

W rytmie Kuby

Zapraszamy w muzyczną podróż po Kubie. Ten film dokumentalny przedstawia talenty Kubańczyków. Przeprowadzono z nimi liczne wywiady, aby jak najlepiej przedstawić ich sylwetki. Każdy czuje się tam młody, a muzyka tworzona przez mieszkańców porywa do tańca.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o