Dni Gminy Suchy Las 2024 | Program

0
47

Przed nami największe i najważniejsze doroczne wydarzenie w kalendarzu gminnych imprez – Dni Gminy Suchy Las.

Dni Gminy Suchy Las w tym roku odbędą się 15-16 czerwca wokół hali Gminnego Ośrodka Sportu w stolicy gminy. A to oznacza weekend pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Sobota – 15 czerwca zapowiada się koncertowo

DŻEM

W niezapomnianą podróż bluesowo-rockową swoim Wehikułem czasu zabierze nas zespół Dżem. Razem z Sebastianem Riedlem będziemy śpiewać, że W życiu piękne są tylko chwile i głosić Sen o Victorii. To z całą pewnością będzie wyjątkowy koncert – z udziałem legendarnych gitarzystów Dżemu: Beno Otręby i Adama Otręby oraz Jerzego Styczyńskiego, a także muzyków, którzy z zespołem związali się nieco później, czyli Zbyszka Szczerbińskiego – perkusisty i klawiszowca Janusza Borzuckiego.

Koncert w Suchym Lesie będzie jednym z pierwszych z udziałem nowego wokalisty. Sebastian Riedel do składu zespołu dołączył w kwietniu tego roku i oficjalnie przejął mikrofon po Macieju Balcarze.

ANNA RUSOWICZ

Jej utwory to mieszanka bluesa, soulu i funku, czyli tego wszystkiego, co tkwi w jej duszy. Sama artystka podczas wywiadu udzielonego w radiowej „Trójce” z żartem skomentowała, że muzyka, którą tworzy to „nadwiślański blue-eyed soul”. W tym samym wywiadzie zapowiedziała także swoją nową płytę, która ujrzała światło dzienne 24 maja.

KONSTELACJE BAND

Zespół wykonujący przeboje światowej, jak i krajowej muzyki rozrywkowej tworzy pięcioro muzyków, a początki jego działalności sięgają roku 2008.

GIORGIO BARMANI & THE WHITE PLAY BOYS

Zaserwuje energetyczną dawkę rockowych przebojów w interpretacji własnej zespołu, które przeplatane będą utworami tworzonymi w całości samodzielnie.

THE DAUGHTERS

Mówią o sobie, że są grupą niezwykle pozytywnych ludzi, których siłą jest muzyka, a tym co poza muzyką ich łączy są także więzy krwi. W zespole występują: Kondrat – basista z córką Oliwią – gitara, na drugiej gitarze gra Tomek, pianino zajmuje Marysia, a jej tata Bartek perkusję. Całość wypełnia wokalistka Rozalia. W takim składzie spotykają się na cotygodniowych próbach, gdzie z pasją i sercem tworzą covery przeróżnych utworów, aby finalnie przekazać równie zróżnicowane emocje publiczności na koncertach.

KONCERTY – 15 CZERWCA w godz.: 17:00-23:00

MIEJSCE: Suchy Las – parking przy hali GOS, ul. Szkolna 20

RAMOWY PLAN KONCERTÓW:

17:00-17:30 – The Daughters
17:30-18:00 – Konstelacje Band
18:00-18:45 – Giorgio Barmani & The White Play Boys
19:00-20:30 – Anna Rusowicz
21:00-23:00 – Dżem

Wszyscy głodni nie tylko muzycznej rozrywki będą mogli zaspokoić swoje apetyty w strefie gastronomicznej. Już teraz zapraszamy na pierwszy w Suchym Lesie festiwal food trucków.
Podczas dwudniowego świętowania nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych mieszkańców – będzie sportowo, będą animacje, dmuchańce, zabawy i konkursy.
Całość wzbogacą stoiska promocyjne, handlowe. Jak co roku do współorganizacji gminnego święta zaprosimy nasze jednostki pomocnicze – sołectwa i osiedla, które zawsze zachwycają niezwykle ciekawą i bogatą ofertą na swoich stoiskach.

Dni Gminy Suchy Las 2024

Dni Gminy Suchy Las 2024

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments