Tattoo Expo Opole 2019 już za nami – Fotorelacja [Wydziarany piątek #17]

Tattoo Expo Opole 2019
fot. Facebook wydarzenia

Zauważyć można ostatnimi czasy, że w naszym kraju coraz przychylniej patrzy się na sztukę zdobienia tatuażami. Przekłada się to między innymi na ilość odbywających się w Polsce imprez skupiających się na tejże tematyce. Jedną z nich jest Tattoo Expo Opole, której najnowsza odsłona miała miejsce kilka dni temu.

Tegoroczna odsłona Tattoo Expo Opole odbyła się 14 (sobota) i 15 (niedziela) września w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Podczas imprezy, uczestnicy mogli podziwiać prace ponad stu artystów, którzy rywalizowali w kilkunastu zróżnicowanych kategoriach – odbyły się między innymi konkursy na najlepszy tatuaż realistyczny, graficzny, kolorowy, czarny oraz geometryczny. Po raz pierwszy odbył się także konkurs w kategorii freehand tattoo. Tatuatorzy biorący udział w tej kategorii podczas wykonywania tatuażu nie mogli korzystać ze zdjęć, tabletów, laptopów oraz telefonów – praca musiała zostać odtworzona z pamięci, bądź stworzona całkowicie od podstaw.

Tattoo Expo Opole – występy artystyczne

Oczywiście oprócz tatuażystów, Opole odwiedziło także wielu innych uzdolnionych artystów. Uczestnicy mogli bowiem przykładowo wziąć udział w pokazie iluzjonistów, posłuchać kilku koncertów, pojedynku DJ-ów oraz obejrzeć wiele występów scenicznych. (min. pokazy Grim Squeakerów i Burleski). Całkowita lista artystów oraz grup artystycznych, którzy wystąpili na imprezie prezentuje się następująco: Nikita Klosewood, Vincent Grotesque, maurycy & Miska, Bartosz Zalewski, Bartosz Lewandowski.

Tattoo Expo Opole 2019 – Fotorelacja

A jak dokładnie wyglądała tegoroczna odsłona imprezy Tattoo Expo Opole sprawdzić możecie w fotorelacji, którą przygotował Mariusz Kunicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here