OFF Festival również przełożony!

0
91

Katowicki OFF Festival został przeniesiony na przyszły rok! Festiwal odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia 2022. Co ciekawe, również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club!

W tym roku bez OFFa!

O odwołaniu tegorocznego OFF Festivalu poinformowali organizatorzy w specjalnym komunikacie:

Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii. Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy… ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam sięw tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru musimy zaproponować wam spotkanie za rok.

OFF Festival Katowice2022 odbędzie się w dniach od 5do 7 sierpnia 2022. Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.O szczegółach będziemy informować was na bieżąco i z góry dziękujemyza to, że wykazujecie sięcierpliwością i zrozumieniem, za ogromne wsparcie, jakie nam obiecujecie. Dzięki niemu wiemy, że OFF Festival nie tylko przetrwa, ale wrócimy wzmocnieni. Dołożymy wszelkich starań, by OFF Festival 2022 był najlepszy z dotychczasowych, by zrekompensował wam ten długi czas zawieszenia. 

Dziękujemy również miastu Katowice i wszystkim partnerom festiwalu wasza obecność u naszego boku również pozwala śmiało patrzeć w przyszłość. Już przygotowujemy dla Was edycję 2022, ale jeśli ktoś będzie chciał się z nami spotkać przy muzyce w wiadomym terminie, tam gdzie zawsze, będzie miał taką możliwość!

Zaprosimy was na koncerty w plenerze, w doskonale Wam znanej Dolinie Trzech Stawów, na początku sierpnianiebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments