Wsiądźmy do “Żółtej taksówki” z Darią Zawiałow

0
577
Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Sony Music Poland

Polska wokalistka Daria Zawiałow wydała właśnie trzeci utwór promocyjny, który jest zapowiedzią jej najnowszego albumu – Wojny i Noce. Wsiądźmy z artystką do Żółtej taksówki.

Helsinek do Tokio, niespecjalnie po drodze przez pewne, amerykańskie miasto – ale muzyka nie zna granic i w swoją podróż do Stanów Zjednoczonych zabiera wiernych fanów… Daria Zawiałow.

O nowym singlu

Ostatni singiel Darii o tytule Za krótki sen w duecie z Dawidem Podsiadło został wydany zaledwie miesiąc temu – przez ten czas zdążył się już wspiąć na szczyty radiowych list przebojów oraz wykręcić miliony odsłuchań w serwisach streamingowych. Artystka jednak przed premierą swojej nowej płyty nieustannie serwuje kolejne niespodzianki swoim fanom. Jedną z nich jest trzeci numer zapowiadający nowy album – Żółta taksówka, który został zainspirowany jej pobytem w Nowym Jorku.

Wypowiedź artystki

Pamiętam tę chwilę, gdy wysiadłam z żółtej taksówki pod hotelem na Manhattanie. Okropny zapach, słońce ukryte za budynkami, tłum ludzi. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia – miłość przyszła później. Nowy Jork jest idyllicznym miejscem, który po prostu przerósł moje wszelkie wyobrażenia o jego wyjątkowości. Mój romans z tym miastem trwa, a tęsknotę za nim wyraziłam w swojej twórczości. Żółta taksówka opowiada o mojej pierwszej nowojorskiej przygodzie – o emocjach, o uczuciach, o marzeniach.

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments