Within Temptation zapowiedzieli wydanie koncertowego DVD – „Worlds Collide Tour: Live In Amsterdam”!

0
35

Within Temptation ogłosili premierę albumu koncertowego – Worlds Collide Tour: Live In Amsterdam! Jest to zapis koncertu w ramach trasy, którą grupa odbyła wraz z Evanescence!

Within Temptation niedawno wydali singla A Fool’s Parade, który jest komentarzem dotyczącym działań Rosji w wojnie z Ukrainą – służy potępieniu działań Rosji i ma rzucić światło na rzeczywistość, w której obecnie znajduje się Ukraina. Teraz zespół ogłosił wydanie DVD koncertowego z trasy Worlds Collide Tour.

Jak czytamy na Instagramie WT:

Niewiele kolaboracji w naszej karierze wzbudziło tak wielkie oczekiwanie jak nasza trasa koncertowa z Evanescence, która była czterokrotnie przekładana z powodu Covidu! A gdy tylko świat ponownie się otworzył w 2022 roku, Worlds Collide Tour w końcu się odbyła! Możesz teraz ponownie przeżyć jedno z najwspanialszych przeżyć, jakich doświadczyliśmy na scenie.

Z kolei pod opisem zwiastunu DVD na YouTube czytamy, że:

Podczas trasy Worlds Collide Tour zagraliśmy dwa wyprzedane koncerty w naszym rodzinnym kraju w Ziggo Dome w Amsterdamie. Był to nasz pierwszy w historii występ jako headliner w Ziggo Dome, którego świadkami było łącznie 30 000 fanów. Przeżyj ponownie adrenalinę związaną z Worlds Collide Tour w zaciszu własnego domu, ponieważ pierwszy występ w Ziggo Dome w Amsterdamie (Holandia) odbył się 29 listopada 2022 r. i będzie dostępny na winylu, CD, Blu-Ray/DVD i w specjalnym 64-stronicowym artbooku w twardej oprawie.

Worlds Collide Tour: Live In Amsterdam ukaże się 21 czerwca 2024 roku.

Within Temptation w Polsce

Within Temptation zagrają 25 października 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Razem z nimi pojawią się piosenkarka Tarja Turunen oraz zespoły Annisokay, BLIND8 i Green Lizard. Organizatorem koncertu jest Live Nation.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments