Wielkomiejski Tour po ‘miasteczkach’, czyli Podsiadło znowu w trasie!

Wielkomiejski Tour
fot. Bank Credit Agricole

Dawid Podsiadło zaledwie wczoraj (18 grudnia) zakończył swój Małomiasteczkowy Tour (czwartym pod rząd koncertem na warszawskim Torwarze – przyp. red.), a już została zapowiedziana kontynuacja wyprzedanej trasy.

Wielki tour na mniejszą skalę

Tym razem wokalista odwiedzi 30 mniejszych miast w Polsce. Nadchodząca lista koncertów została ogłoszona pod przekorną nazwą Wielkomiejski Tour. Bank Credit Agricole, w ramach kontynuacji swojej współpracy z wokalistą, będzie partnerem jego nadchodzącej trasy. Poniżej prezentujemy pełną listę miejscowości, do których zawita Małomiasteczkowy artysta w 2019 roku.

Wielkomiejski Tour
fot. Bank Credit Agricole

Bilety będą dostępne do kupienia już od najbliższego piątku (21.12.2018), od godziny 14.

Nie ma fal i biletów też

Pierwsza część trasy, promująca ostatnią płytę artysty, wyprzedała się w zatrważającym tempie. Małomiasteczkowy Tour wywołał tak duże zainteresowanie, że we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie zostały ogłoszone kolejne koncerty. Warszawa z całej trójki została najhojniej obdarzona, bo otrzymała aż trzy dodatkowe daty. Na warszawskim Torwarze finalnie cztery wieczory z rzędu, wybrzmiały takie hity jak: Małomiasteczkowy, Nie Ma Fal, czy Trójkąty i Kwadraty.

Zaraz braknie miejsca na kolejny diament

Fenomen Podsiadło jest nie tylko dostrzegalny w wyprzedawanych koncertach, które zgromadziły publiczność liczoną nawet w setkach tysięcy. Od swojej premiery (19.10.2018) Małomiasteczkowy nie znika z Top 10 najchętniej kupowanych tytułów. Na stronie empik.com wciąż utrzymuje się na pierwszej pozycji w TOP 100 w kategorii Muzyka. Krążek znika z półek sklepowych, króluje na listach bestsellerów i listach przebojów w całym kraju. Na Spotify za to można zobaczyć liczby sześciozerowe przy najnowszych utworach Podsiadło, świadczące o ilości odtworzeń tytułów. Hit Nie Ma Fal odsłuchano tam ponad 6 miliona razy, a oficjalne lyric video, umieszczone na YouTubie obejrzano już niemal 20 milionów razy. Na koniec warto dodać, że właśnie dzisiaj muzyk odebrał potrójną platynę za swoje ostatnie dzieło.

Dawid Podsiadło
fot. Michał Murawski