Voivod zapowiada grę w związku z deluxe box setem „Forgotten In Space”!

0
189
voivod
fot. materiały prasowe

Voivod zapowiadają wydanie deluxe box setu Forgotten In Space. Z tej okazji powstała gra/filtr na FB i Instagrama!

Czy potrafisz sterować statkiem kosmicznym przemierzając galaktykę Mörgoth i odpierać ataki ze strony Twojego największego wroga, którym jest Korgüll The Exterminator? Przerażający cyborg-wojownik został stworzony przez Voivod, a jego celem jest zniszczyć wszystko, co stanie mu na drodze. Będzie próbować Cię zmiażdżyć i zmielić w kosmiczny pył, a ty za każde uniknięcie jego ciosów zbierasz punkty. Gotowi do walki? Włączyć wszystkie systemy!

Gra dostępna jest na voivod.lnk.to.

Gra zapowiada deluxe box set Forgotten In Space. Ten box to celebracja czasów Voivod w szeregach Noise Records i kolekcja płyt nagranych dla tej wytwórni oraz materiał, który nigdy nie został wydany. Dodatkowo, deluxe box set będzie zawierać dużo dodatków dla fanów i kolekcjonerów.

Co Forgotten In Space deluxe box set będzie zawierać?

RRRÖÖÖAAARRR

Zremasterowany album na czerowno-czarnym plamionym winylu

KILLING TECHNOLOGY

Zremasterowany album na zielono-purpurowym rozmazanym winylu

DIMENSION HATRÖSS

Zremasterowany album na szaro-czerwonym plamionym winylu

NO SPEED LIMIT LIVE ‘86

Zielono-czarny plamiony winyl

DIMENSION HATRÖSS – THE DEMOS

Niebiesko-biały plamiony winyl

COSMIC DRAMA, 40 stronicowa książeczka okładkowa

40 stron z nowymi zapiskami okładkowymi, które zawierają m.in. wywiad z Michelem Langevinem. Opowiedział on historię wczesnych lat Voivod. Można w niej również zobaczyć rzadko publikowane i nigdy nie pokazywane zdjęcia.

CHAOSMONGERS DVD

Mini dokument filmowy z wywiadami, występami na żywo i nagraniami zakulisowymi oraz wideo promocyjne z 1985 roku. Zawiera nigdy niepublikowany koncert z Chicago, zarejestrowany w 1988 roku oraz koncert w wersji audio zespołu na festiwalu World War III z 1985 roku.

KORGÜLL THE EXTERMINATOR USB

Zawiera wszystkie utwory z albumów studyjnych znajdujących się w tej kolekcji oraz nagrania z koncertów i demo.

Forgotten In Space będzie dostępne również w wersji 5 CD + DVD box set, które zawierać będzie wszystkie albumy studyjne, utwory bonusowe i demo wersje, a także DVD zawierające mini dokument oraz nigdy niepublikowane koncerty Voivod oraz 20 stronicową książeczkę okładkową. FIS ukaże się 29 lipca 2022 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments