Ulthar i Succumb zagrają w Poznaniu

0
17

Amerykańskie zespoły z nurtu undergroundowego death metalu, Ulthar i Succumb, wystąpią razem 12 sierpnia w poznańskim klubie Pod Minogą!

Ulthar to kolektyw muzyków znanych z takich zespołów jak Vastum, Spirit Possession, Black Curse czy Void Omnia. Zadebiutowali w 2018 roku albumem Anthronomicon. Już na początku ich twórczości można było dostrzec wpływy black metalu, które, w połączeniu z ciężkimi, technicznymi riffami death metalu, tworzą mroczną i absorbującą kompozycję. Kolejne albumy, Providence z 2020 roku oraz wydane w zeszłym roku Anthronomicon i Helionomicon, ukazują rozwój i ekstremalne brzmienie zespołu. Po pięcioletniej przerwie, Ulthar wraca na międzynarodową scenę, a ich koncert w Poznaniu 12 sierpnia w klubie Pod Minogą zapowiada się jako muzyczne doświadczenie pełne intensywności.

Inny zespół, Succumb z San Francisco, również zatopi publiczność w deathmetalowej głębi. Powstały w 2014 roku, inspirowany kanadyjską sceną, war metalem oraz twórczością Napalm Death z lat 90. Połączenie ciężkich riffów z energetyczną rytmiką jest imponujące, ale to wokal Cheri Musrasrik dodaje zespołowi niepowtarzalnego charakteru. Jej wokalne brzmienie, inspirowane twórczością takich autorów jak Yeats, Jean Genet czy Emile Zola, wyróżnia Succumb na tle innych. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy: debiutancki Succumb z 2017 roku oraz XXI z 2021 roku. Zanim przyjdzie czas na sierpniowy koncert, warto zapoznać się z ich muzyką!

Ulthar & Succumb

12 sierpnia 2024 – Poznań, Klub Pod Minogą
drzwi 19:00, start 19:30

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments