Tylko 6 dni do koncertu Roda Stewarta w Łodzi

0
32
fot. Denise Truscello

Już tylko sześć dni dzieli nas od koncertu Roda Stewarta w Łodzi!

Rod Stewart wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie 18 czerwca 2024. Bilety dostępne są na stronie organizatora Live Nation Polska.

Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie. Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do Great American Songbook, czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery. Zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy™ Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się „Sir Rodem Stewartem” po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej.

Rod o koncercie w Polsce:

I’m genuinely excited to get back to perform for my wonderful friends in Poland. I’ll give you my greatest hits – and of course there will be many thrilling surprises!

 Więcej informacji znajduje się na stronie rodstewart.com.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments