Twenty One Pilots wystąpią w Polsce w 2025 roku

0
51

Amerykański zespół Twenty One Pilots ogłasza światową trasę koncertową.

Twenty One Pilots wystąpią w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi 9 kwietnia 2025 roku.  Będzie to jeden z przystanków na trasie The Clancy World Tour, która obejmie Amerykę Północną, Wielką Brytanię, Europę, Australię i Nową Zelandię.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 5 kwietnia 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00

Zespół Twenty One Pilots opublikował właśnie swój najnowszy numer Next Semester. Znajdzie się on na krążku Clancy, którego premiera zaplanowana jest na 17 maja 2024. Przedsprzedaż albumu już jest dostępna.

 

Twenty One Pilots to amerykański duet muzyczny pochodzący z Columbus w stanie Ohio, założony w 2009 roku. Skład tworzą Tyler Joseph i Josh Dun. Ich muzyka łączy elementy różnych gatunków, takich jak rock alternatywny, indie pop, rap czy elektroniczna muzyka taneczna. Teksty utworów są często osobiste i refleksyjne, dotykając tematów takich jak depresja, lęk czy presja społeczna.

Duet zyskał znaczną popularność dzięki przebojom takim jak Stressed Out, Ride, Heathens czy Chlorine. Ich albumy, takie jak Blurryface (2015) czy Trench (2018), zdobyły uznanie krytyków i cieszyły się dużym komercyjnym sukcesem, zajmując wysokie pozycje na listach przebojów.

Twenty One Pilots są również znani z energetycznych i widowiskowych koncertów, które łączą w sobie muzykę na żywo, teatralne elementy oraz interakcję z publicznością. Dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i oryginalnemu podejściu do tworzenia muzyki, duet zyskał lojalne grono fanów na całym świecie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments