Trio Kælan Mikla na dwóch koncertach w Polsce

0
19
fot. Einar Jarl

Islandzkie trio Kælan Mikla wystąpi dla nas dwukrotnie w czerwcu, prezentując swój unikalny post-punk przesycony islandzką atmosferą. Po raz pierwszy zobaczymy je 8 czerwca w poznańskim klubie 2Progi, a dzień później trio pojawi się w warszawskiej Hydrozagadce.

Jeśli Robert Smith z The Cure zaangażował się w rozwój tego zespołu, to znaczy, że ma on coś wyjątkowego do zaoferowania. Legendarny muzyk zaprosił Kælan Mikla do udziału w kilku festiwalach i koncertach, gdzie Islandki dzieliły scenę z takimi zespołami jak Pixies, Slowdive, Deftones czy Placebo. Dzięki temu zyskały one coraz większą popularność i zdobywały serca nowych fanów. Nie można się temu dziwić, ponieważ muzyka Kælan Mikla ma zaraźliwy charakter – ich syntezatory łączą się z onirycznymi wokalami, przenosząc słuchaczy w magiczną Krainę Ognia i Lodu. Ich kompozycje trafiają w serca miłośników mrocznego i tajemniczego, ale zarazem chwytliwego brzmienia. Zespół zyskał również uznanie Ville Valo, który zaprosił ich do wspólnych tras koncertowych po Stanach Zjednoczonych i Europie. Jeśli cenisz sobie post-punk, dark pop oraz synthowe melodie, koniecznie zobacz występy Kælan Mikla!

Kælan Mikla

8 czerwca 2024 – Poznań, 2Progi
9 czerwca 2024 – Warszawa, Hydrozagadka

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments