Rosalie. zaprezentuje nową płytę! Trasa koncertowa 2023 

0
291
Trasa koncertowa Rosalie.
fot. Def Jam

Rosalie. wyruszy w klubową trasę, w czasie której zaprezentuje utwory z nadchodzącej płyty Motherlode. Koncerty odbędą się w dziewięciu miastach: Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Toruniu.

26 maja ukaże się czwarta płyta Rosalie. Motherlode, której wydawcą jest Def Jam Recordings Polska. Utworów z najnowszego albumu będziemy mogli posłuchać jesienią w czasie koncertów, które odbędą się w klubach w dziewięciu największych miastach Polski.  

Premiera nowego singla i preorder albumu

Do tej pory krążek Motherlode promowały dwa utwory: Iluzja i Raj, który ma już ponad pół miliona odtworzeń na Spotify. Kilka dni temu premierę miał trzeci już singiel promujący płytę – Stracona głowa. W dniu premiery utworu Stracona głowa ruszył też preorder albumu. Każdy kto do 1 maja zakupi Motherlode w preorderze, otrzyma kod zniżkowy na zakup biletu na jesienną trasę, który zrealizować będzie można stronie eventim.pl.

Harmonogram koncertów:

5.10 – Niebo, Warszawa
6.10 – Parlament, Gdańsk
7.10 – Klub Dom Kultury, Lublin
8.10 – Zmiana Klimatu, Białystok (18+)
12.10 – Królestwo, Katowice
13.10 – Klub Spotkań Poczta Główna, Kraków
19.10 – Stary Klasztor, Wrocław
20.10 – Tama, Poznań
21.10 – NRD Klub, Toruń 

Bilety można kupić na stronie eventim.pl w cenie od 79 zł.

Motherlode 

Najnowsza płyta oparta będzie na dwóch wiodących ścieżkach muzycznych. Pierwsza część utorów naswiązuje do początków muzyki soul, alternatywnego popu z lat 70. I 80., a także współczesnego hip hopu i r&b. Druga część to utwory zainspirowane elektro popem, trapem, r&b i drum n bassem. Inspiracją do płyty jest książka Bohater o tysiącu twarzy Josepha Campbella, w której autor przedstawia teorie podróży archetypowego bohatera i jego funkcjonowania w świecie magicznym. 

Kim jest Rosalie.?

Rosalie. to artystka polsko-niemieckiego pochodzenia. Jest nie tylko artystką, ale też kompozytorką, autorką tekstów i producentką. Jako wokalistka zadebiutowała w 2015 roku singlem This Thing Called Love, a w 2016 roku na własny koszt wydała epkę pt. Enuff. Jej debiutancki album pt. Flashback ukazał się na rynku w 2018 roku i znalazł się w pierwszej dziesiątce zestawienia Oficjalnej Listy Sprzedaży. W tym samym roku otrzymała nominację do Fryderyka 2018 w kategorii Fonograficzny debiut roku oraz wygrała plebiscyt Sanki 2018. Jej ostatni album IDeal ukazał się w 2020 roku i został wyróżniony Fryderykiem w kategorii Najlepszy Album Roku Soul, R&B, Gospel.

Na swoim koncie ma też crossgatunkowe współprace: Potrzeba skał z Królem i gościnny udział w utworze Holaka4REAL. W październiku 2022 roku wydała utwór z Tymkiem pt. Jak tu ich nie kochać, a w tym roku z Brodką wydała utwór Jezioro szczęścia. Poza muzyką Rosalie. prowadziła swoją autorską audycję Soul Rider w Radio 357.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments