Pierwsza solowa trasa IGO została odwołana z przyczyn niezależnych od organizatora. Jednak koncertowa lista będzie dłuższa niż zapowiadana.
Na stronie organizatora koncertu pojawiła się informacja o tym, że zaplanowane koncerty się nie odbędą. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność i będą możliwe do wykorzystania podczas nowych wydarzeń zaplanowanych na jesień 2022 roku. Możliwy jest również zwrot zakupionych biletów na stronie organizatora lub w punktach sprzedaży.
Artysta na swoich mediach społecznościowych poinformował, że trasa będzie się odbywała już po wydaniu płyty, a niebawem światło dzienne ujrzy nowy singiel. Możliwe, że oprócz zapowiedzianych już koncertów pojawią się kolejne. Igo pojawi się również na kilku letnich festiwalach.
Nowa trasa koncertowa zapowiada się następująco:
20.11 Wrocław – A2
24.11 Łódź – Wytwórnia
25.11 Gdańsk – Stary Maneż
03.12 Bydgoszcz – Fabryka Lloyda
04.12 Poznań – Tama
06.12 Kraków – Klub Studio
11.12 Warszawa – Progresja
12.12 Katowice – Miasto Ogrodów

![Trivium roznieśli Progresję! [relacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-202-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)
![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)