The 1975 kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival

0
253
The 1975 | fot. Samuel Bradley / materiały prasowe

The 1975 – brytyjscy przedstawiciele nowej fali rocka wystąpią na przyszłorocznym Orange Warsaw Festival! To będzie niezapomniany koncert.

Orange Warsaw Festival z kolejną gwiazdą! 

Kilka dni temu Sam Smith, a teraz The 1975 dołącza do składu przyszłorocznego Orange Warsaw Festival. The 1975 to jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady, Koncert Brytyjczyków odbędzie się 3 czerwca, drugiego dnia imprezy. Karnety Early Bird już w sprzedaży, a ich pula mocno ograniczona. 
 

O zespole

The 1975 jest zespołem, który przez 20 lat istnienia przeczesał niemal wszystkie obszary muzyczne. Flirtowali zarówno z radosnym popem, anarchistycznym punkiem, garażowym rockiem, elektro-funkiem czy country. Swojej twórczości używali do zadawania pytań fundamentalnych i egzystencjalnych – o odkrywanie ludzkiej natury, zmiany klimatyczne, zdrowie psychiczne, uzależnienia, post-modernizm czy nawet cyberseks. Ich najnowszy album Being Funny in a Foreign Language, tak jak wszystkie dotychczasowe płyty The 1975, trafił na sam szczyt sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Słychać na nim elementy, które uczyniły ich jednym z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatniej dekady – zarówno celebrację swoich początków jak i podkreślenie rozwoju. The 1975 jest dziś zespołem dojrzałym – tak jak jego członkowie. Matt Healy, leader  grupy, od 4 lat pozostaje wolny od narkotyków, a kryzys osobowości zdaje się mieć za sobą. Natomiast gitarzysta Adam Hann został szczęśliwym ojcem. „Jesteśmy dziś mężczyznami” – przyznają. Jak dodają, czują się z tym świetnie!

Orange Warsaw Festival 2023 – bilety

Po raz kolejny organizator, wraz ze sponsorem tytularnym – firmą Orange, przygotowali rabat na zakup karnetów i biletów jednodniowych. Pula biletów Earla Bird będzie dostępna do 30.11.2022 lub do wyczerpania zapasów. 
 
Karnet – 529
Karnet z 15% rabatem dla klientów Orange – 450
Karnet VIP – 1399
Bilet jednodniowy VIP – 949

Wejściówki na OWF 2023 zakupicie w Alter Sklepie. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments