Taylor Swift wydaje nową piosenkę – “Lover”

Taylor Swift umila fanom oczekiwanie na jej nowy, siódmy album i wydaje tytułową piosenkę. Posłuchajcie Lover!

Lover

Podczas odbierania nagrody Icon Award na gali Teen Choice Awards 2019 Swift zaskoczyla fanów i zdradziła ze w piątek (16.08) wyda kolejną piosenkę z albumu. Oto tytułowy Lover!

Ladies and gentlemen, will you please stand?
With every guitar string scar on my hand
I take this magnetic force of a man to be my lover

My heart’s been borrowed and yours has been blue
All’s well that ends well to end up with you
Swear to be overdramatic and true to my lover
And you’ll save all your dirtiest jokes for me
And at every table, I’ll save you a seat, lover

 

ME! & You Need To Calm Down & The Archer

Poznaliśmy jeszcze 3 inne piosenki z nadchodzącego albumu Swift – You Need To Calm Down, The Archer i ME! w duecie z Brendonem Urie. Premiera krążka już 23 sierpnia. Taylor Swift zdradziła:

Będzie to album bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd

Więcej szczegółów

Jak na razie artystka nie ujawniła tracklisty albumu. Zdradziła za to, że na Lover pojawi się co najmniej jeszcze jedna kolaboracja.

Będzie współpraca, którą zrobiłam ze Stellą McCartney. Jest moją przyjaciółką od bardzo dawna. W ubraniach, które projektuje McCartney, jest tyle fantazji, wyobraźni i romansu. Ostatnio noszę dużo jej rzeczy. Słyszała już nowy album, a ta nowa współpraca jest inspirowana albumem Lover

https://www.instagram.com/p/B06YaT_jkOS/

 

Taylor Swift

Ostatnie miesiące nie były dla Swift łatwe – po tym jak Scooter Braun wykupił całą dyskografię artystki, ona straciła prawo do całej swojej muzyki. Jedynie najnowszy album – Lover – będzie jej własnością. Taylor ma na swoim koncie już 5 krążków. Fearless (2008) Speak Now (2010), Red (2012) 1989 (2014) i ostatni, Reputation, z 2017 roku. Karierę rozpoczęła od tworzenia muzyki country, potem przeszła w pop, a na Reputation delikatnie poflirtowała z elektroniką. To, co przyniesie Lover i w jaką stronę tym razem zwróci się artystka, dowiemy się juz 23 sierpnia!

Kolejna osoba oskarża Katy Perry o molestowanie