Slipknot zagra z Behemothem! Europejska trasa koncertowa

Mystic
Corey Taylor (Slipknot), fot. Piotr Kozioł

Slipknot zagra z Behemothem – zespoły zapowiedziały wspólną trasę koncertową na przyszły rok. Zagrają w wielu europejskich miastach w styczniu i lutym 2020 roku.

Trasa Slipknota ruszy 14 stycznia i potrwa do 24 lutego 2020 roku. Gościem specjalnym podczas trasy będzie polski zespół Behemoth! Muzycy pojawia się aż w 28 miastach.

Do Polski, Slipknot, powróci 6 lutego 2020 roku. Zagrają w Atlas Arenie w Łodzi. W tym roku gościliśmy ich w Krakowie w Tauron Arenie podczas Mystic Festival, który miał miejsce 25-27 czerwca.

Slipknot zagra z Behemothem

Bilety

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 27 sierpnia 2019 roku. Jednak nie dla wszystkich – pierwszeństwo mają osoby należące do fan clubu Slipknota oraz osoby, które kupiły ostatni album We Are Not Your Kind na Roadrunner Store. Bilety ogólnodostępne będą w sprzedaży od 30 sierpnia 2019 roku od godziny 10:00. W wersji zwykłej oraz VIP. Zarówno jak i jedne tak i drugie będzie można kupić na stronie internetowej zespołu oraz LiveNation.pl.

Slipknot zagra z Behemothem

Wspólną trasę oba zespoły ogłosiły na swoich profilach na Facebooku. Nie rozwodząc się nad tym jak do tej współpracy doszło. Wiemy jednak, że Nergal był pod dużym wrażeniem po czerwcowym koncercie zespołu z Coreyem Taylorem na czele. Wyznał też, że nie może doczekać się aż w całości przesłucha nowego wydawnictwa. Wokalista Behemotha wyznał także, że nie od razu polubił twórczość Slipknota. Jednak szybko nadrobił zaległości, a nawet na każdej płycie ma swoje ulubione utwory.

Legions and Maggots! With great pride we present you, the biggest and baddest metal tour of 2020! Behemoth will join…

Publiée par BEHEMOTH! sur Jeudi 22 août 2019

We Are Not Your Kind

Ostatnie wydawnictwo zespołu ujrzało światło dzienne 9 sierpnia 2019 roku. Jest to ich szósty album studyjny. Na nowy krążek fani musieli czekać aż pięć lat. Corey mówi, że najnowszym albumem chciał wyrazić niechęć do podziałów, które są wszechobecne na całym świecie – kłótnie, inność, brak wspólnego języka… Wokalista chce przekazać, że kolor skóry i pochodzenie nie ma znaczenia, ważniejsza jest miłość do muzyki i bycie jak rodzina.