Skillet na trzech koncertach w Polsce!

Skillet na trzech koncertach w Polsce!
fot. Wikipedia

Amerykańska grupa Skillet już podczas zbliżającej się jesieni zawita do naszego kraju w ramach zapowiedzianej trasy koncertowej. I to na aż trzy koncerty! Jesteście ciekawi do jakich polskich miast tym razem zawita kapela Johna Coopera?

Skillet wystąpią w Polsce już 12, 13 i 20 listopada. Koncerty te odbędą się kolejno w wrocławskim Centrum Koncertowym A2, warszawskim klubie Stodoła oraz w krakowskim klubie Studio. Grupa przyjdzie do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej ich nadchodzący album – Victorious, którego premiera zaplanowana jest na 2 sierpnia bieżącego roku. Podczas koncertów spodziewać możemy się zatem prawdopodobnie dużej ilości nowego materiału.  Zapoznać mogliśmy się już z jednym z singli pochodzących z nowego albumu grupy. Kapela pochwaliła się bowiem na początku maja utworem Legendary, do którego stworzyła także koncertowe video.

Najnowszą płytę kapeli zamówić możecie już między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony kapeli. Warto wspomnieć, że grupa podzieliła się już z swoimi fanami listą utworów, którą znajdą na płycie, oraz okładką, która zdobić będzie nadchodzące wydawnictwo. Na płycie znajdziemy poniższe utwory:

 1. Legendary
 2. You Ain’t Ready
 3. Victorious
 4. This is the Kingdom
 5. Save Me
 6.  Rise Up
 7. Terrify the Dark
 8. Never Going Back
 9. Reach
 10. Anchor
 11. Finish Line
 12. Back to Life

okładka (którą zaprojektował DJ Ashba) prezentuje się natomiast następująco:

Okładka najnowszego wydawnictwa grupy Skillet
fot. Bilboard
Skillet w Polsce, bilety – gdzie kupić i za ile?

Jeśli chodzi o możliwość zakupu wejściówek, to trafią one do ogólnej sprzedaży 17 maja. Od 16 maja zakupić będą mogli je zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl. Na chwile obecną nie wiadomo jeszcze ile wynosi koszt pojedynczego biletu.

Skillet – trochę o zespole

Skillet to amerykański zespół, który na scenie działa już od 1996 roku. Grupa w swoich brzmieniach skupia się głównie na hard rocku, oraz rocku alternatywnym, jednak przez wielu nazywana jest jednym z prekursorów christian rocku. Obecnie, skład zespołu tworzą: John Cooper (wokal i gitara basowa), Korey Cooper (gitara rytmiczna i klawisze), Jen Ledger (perkusja), oraz Seth Morrison (gitara prowadząca). Grupa ma na swoim koncie dziewięć  albumów długogrających, cztery EP-ki, oraz dwa albumy koncertowe.

Skillet na trzech koncertach w Polsce!
fot. Wydarzenie na Facebooku