Duff McKagan wystąpi w Polsce!

Duff McKagan wystąpi w Polsce!
Fot: PlanetRock

Basista Guns N’ Roses, Duff McKagan już podczas tegorocznego lata zawita do Polski! Muzyk wystąpi w naszym kraju w ramach trasy promującej jego nadchodzące wydawnictwo Tenderness.

Grupa Guns N’ Roses po zakończeniu ogromnej Not In This Lifetime Tour przeszła na zasłużony urlop. Członkowie kapeli nie wiedzą chyba jednak co znaczy słowo “przerwa”, ponieważ czas wolny w kalendarzu przeznaczyli na realizację solowych projektów. I tak oto przykładowo Slash wyruszył w trasę z solowym albumem, Richard Fortus założył nowy zespół, a Melissa Reese pomogła Bucketheadowi w pracach nad jego nowym krążkiem. Nudzić nie zamierzał się także basista grupy, Duff McKagan. Muzyk wykorzystując przerwę zebrał spisane przez ostatnie lata teksty i wziął się za tworzenie solowej płyty. Najważniejsze jednak w tym fakcie jest to, że Duff postanowił także wyruszyć w pierwszą od dawna samodzielną trasę koncertową. I w ramach tej trasy wystąpi w Polsce! Basista zawita do naszego kraju już 22 sierpnia bieżącego roku. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła. Organizatorem koncertu jest LiveNation. Otwarcie bramek planowane jest na godzinę 18:00.

Duff McKagan – europejska trasa

Co ciekawe, polski koncert będzie pierwszym, który Duff zagra na swojej europejskiej trasie. Podczas tournee muzyk wystąpi jeszcze między innymi w Berlinie, Paryżu, Mediolanie i Londynie. Poniżej zapoznać możecie się z dokładną rozpiską trasy:

22 sierpnia 2019 – Warszawa, Polska
23 sierpnia 2019 – Berlin, Niemcy
24 sierpnia 2019 – Amsterdam, Holandia
26 sierpnia 2019 – Kolonia, Niemcy
27 sierpnia 2019 – Mannheim, Niemcy
29 sierpnia 2019 – Londyn, Anglia
31 sierpnia 2019 – Dublin, Irlandia
1 września 2019 – Manchester, Anglia
3 września 2019 – Paryż, Francja
4 września 2019 – Bruksela, Belgia
6 września 2019 – Zurych, Szwajcaria
8 września 2019 – Mediolan, Włochy

Duff McKagan w Polsce – bilety

Jeśli chodzi natomiast o bilety na warszawski koncert, to do powszechnej sprzedaży trafią one w piątek, 26 kwietnia. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w czwartek, 25 kwietnia o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00. Na chwilę obecną nie wiadomo jaki jest koszt pojedynczych wejściówek.