„Siniaki i cekiny“ – nowa płyta od Margaret

0
31

Margaret powraca z nowym albumem Siniaki i cekiny. Przedstawia w nim dwoistość swojego życia.

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży, to utalentowana polska piosenkarka, której kariera rozwija się w imponującym tempie. Autorka takich przebojów jak Thank You Very Much czy Cool Me Down. Znana ze swojego oryginalnego stylu scenicznego oraz odważnych kreacji w modzie, co przyczyniło się do jej rozpoznawalności nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jej twórczość artystyczna jest stale eksperymentalna i nowatorska. Teraz powraca ze swoim już szóstym albumem studyjnym Siniaki i cekiny i jak sam tytuł sugeruje pokazuje w nim swoim słuchaczom dwoistość swojego życia.

Album Siniaki i cekiny to podzielony na dwie części album koncepcyjny, w którym piosenkarka opowiada o swoich lepszych jak i trudniejszych, bardziej wymagających momentach z życia. Na płycie znajdziemy aż 17 utworów. Wśród nich znajdują się single Tańcz głupia, Miłego lata oraz Bynajmniej, jak również piosenka stworzona we współpracy z Alvaro Solerem Hot Like Summer .

Ten album jest jak powrót do domu po zaj***stej przygodzie w dżungli. „Siniaki i cekiny” to opowieść o dwoistości, zarówno tekstowo, jak i muzycznie. „Siniaki” to osadzone w brzmieniu lat 80., pop-synthowe piosenki, które opowiadają kwaśne historie. „Cekiny” to funkujące i zaczepne girls anthems

Margaret o swoim albumie

Album jest dostępny w całości w streamingu.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments