Sam Smith zapowiada nową płytę!

Sam Smith | fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Po wydaniu kilku samodzielnych singli min. duetu z Demi Lovato, Sam Smith prezentuje swój nowy album Love Goes.

Premiera najnowszego albumu zaplanowana jest na 30 października, a już teraz możemy posłuchać nowego singla Diamonds.

Diamonds to Sam Smith w wydaniu tanecznym, a niepodrabialny wokal łączy się z opowieścią o wyzwalającej miłości przeżytej bez żadnego żalu. Do singla powstało wideo w reżyserii Luke’a Monaghana, który wcześniej zrealizował teledyski do  innych piosenek artysty: How Do You Sleep, Too Good At Goodbyes oraz Writing’s On The Wall.
Poprzednie albumy artysty trafiły na szczyt list sprzedaży w USA oraz Wielkiej Brytanii. Współtwórcą okładki jest słynny na całym świecie brytyjskie fotograf modowy oraz reżyser Alasdair McLellan  znany ze współpracy min. z Vogue.
Do współtwórców albumu Love Goes neleżą takie osobowości jak: Steve Mac (znany ze współpracy min. z Edem Sheeranem), Shellback/MXM (współpracujący min. z Pink i Britney Spears), Labrinth, Stargate, Guy Lawrence z Disclosure oraz Jimmy Napes.
Sam Smith o płycie:

Ostatnie dwa lata były najbardziej eksperymentalnym czasem w moim życiu, nie tylko osobiście, ale i muzycznie. Za każdym razem w studiu obiecywaliśmy sobie, że będziemy sięgać gwiazd, bez ograniczeń. Efekty są magiczne, terapeutyczne i po prostu przyjemne. Moja miłość do muzyki jest bardzo szeroka, a wszystkie guilty pleasures zamieniam w pleasures. Żadnej winy, żadnego wstydu, czysta miłość do śpiewania, tworzenia i tańczenia. Czuję olbrzymią wdzięczność do wszystkich ludzi, którzy docenili moją kreatywność oraz obrany przeze mnie kierunek i pozwolili być kimkolwiek zechcę w studiu… Posłuchajcie tych piosenek z otwartym sercem, traktujcie każdą jako inny kwiat z ogrodu, bawcie się przy nich. Przy pisaniu kilku z nich nie chcieliśmy brać wszystkiego na poważnie. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się przy tych kawałkach, bo dzięki nim uśmiech zagościł też na mojej twarzy.

Love Goes – tracklista

1.Young
2. Diamonds
3. Another One
4. My Oasis (feat. Burna Boy)
5. So Serious
6. Dance (‘Til You Love Someone Else)
7. For The Lover That I Lost
8. Breaking Hearts
9. Forgive Myself
10. Love Goes (feat. Labrinth)
11. Kids Again

Bonus Tracks:

1. Dancing With A Stranger (Sam Smith & Normani)
2. How Do You Sleep?
3. To Die For
4. I’m Ready (Sam Smith & Demi Lovato)
5. Fire On Fire
6. Promises (Calvin Harris & Sam Smith)  

Wirtualny Koncert

Przed premierą nadchodzącego albumu Love Goes odbędzie się specjalny koncert na żywo w Abbey Road Studios, kultowym 89-letnim studiu w Londynie, w którym The Beatles nagrali większość swoich albumów i hitów, w tym płytę Abbey Road z 1969 roku. Koncert odbędzie się 30 października we współpracy z American Express i będzie jedynym występem na żywo piosenkarza w tym roku.

Dołączy do mnie mój niesamowity zespół na pełny koncert z nowymi i starymi piosenkami  Bardzo ciężko pracujemy, aby ten program był naprawdę wyjątkowy i nie mogę się doczekać, kiedy zaśpiewam dla was wszystkich.

Fani mogli uzyskać dostęp do wcześniejszych zniżkowych biletów na Live from Abbey Road Studios, zamawiając album Love Goes w przedsprzedaży. Ogólna sprzedaż wirtualnych wejściówek odbywa się za pośrednictwem strony internetowej artysty.