The Rolling Stones wznawiają trasę koncertową w USA!

The Rolling Stones wznawiają trasę koncertową
fot. Wikimedia Commons

W wyniku przejściowych problemów zdrowotnych lidera grupy – Micka Jaggera – zespół był zmuszony odwołać trasę koncertową zaplanowaną na kwiecień bieżącego roku. Mamy jednak dobre wiadomości dla fanów – The Rolling Stones wznawiają trasę koncertową w USA i właśnie opublikowali nowe daty występów!

Przypomnijmy, że trasa No Filter, która miała rozpocząć się występem 20 kwietnia w Miami niespodziewanie musiała zostać przerwana. Powodem komplikacji była operacja wszczepienia Jaggerowi nowej zastawki i konieczność rekonwalescencji muzyka.

Pomimo tych chwilowych zawirowań, wokalista wraca do formy. Tuż po zabiegu poinformował fanów, że czuje się już bardzo dobrze i podziękował szpitalowi za profesjonalną opiekę. Kilka dni temu, dokładnie 15 maja, opublikował na Twitterze krótkie video, w którym widać jak przygotowuje się do koncertów. Po obejrzeniu jego ćwiczeń, nic nie pozostawia cienia wątpliwości, że Mick Jagger odzyskał siły i jest gotowy do powrotu na scenę. Co więcej, z pewnością niejedna młodsza osoba mogłaby pozazdrościć 75 latkowi takiego animuszu.

Początkowe spekulacje mówiły o tym, że trasa ma się rozpocząć najwcześniej w lipcu.

Niemniej jednak, okazało się, ze tournée rozpocznie się chwilę wcześniej, bo w drugiej połowie czerwca. W ciągu dwóch miesięcy zespół zagra 17 koncertów, a inauguracją będzie występ 21 czerwca w Chicago. Następnie grupa wystąpi m.in. w Waszyngtonie, Nowym Orleanie, Huston, Seattle czy Miami.

Muzycy zapewnili, że bilety zakupione w początkowych terminach będą honorowane i nie będzie potrzeby ich wymiany. Wszyscy, którzy zakupili bilet i z jakichś powodów nie będą mogli być obecni na letnich koncertach otrzymają zwrot pieniędzy.

W tym roku zespół niestety nie wystąpi w Polsce. Ostatni koncert The Rolling Stones miał miejsce 8 lipca 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Poniżej prezentujemy aktualną rozpiskę.

21.6 – Chicago, IL
25.06 – Chicago, IL
29.06 – Burl’s Creek, ON
03.07 – Washington, DC
07.07 – Foxboro, MA
14.07 – New Orleans, LA
19.07 – Jacksonville, LA
23.07 – Philadelphia, PA
27.07 – Houston, Tx
01.08. – E. Rutherford, NJ
05.08 – E. Rutherford, NJ
10.08 – Denver, CO
14.08 – Seattle, WA
18.08 – Santa Clara – CA
22.08 – Pasadena, CA
26.08 – Glendale, AZ
31.08 – Miami, FL

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o